2733
2734
عنوان

مهریه

78 بازدید | 8 پست

سلام خوبید؟ 

چند شب پیش رفته بودیم انگشتر نامزدی بخریم بعدش رفتیم خونه پدر شوهرم چند روز قبلش ایشون گفته بودن مهریه مد نظرتون چقدره ما گفته بودیم 114 بعد اون ها هم قبول کردن خلاصه وقتی رفتیم خونشون ایشون گفتن ما رسممون 14 تا هست و من نمی تونم این رسم بشکنم ولی حاضرم هر چی بخوای به جاش برات بخرم یا به نام بزنم بعد قرار شد ما بریم بعد بهشون خبر بدیم خلاصه ما رفتیم خونه مامانم میگه بهشون بگیم 2 دنگ خونه وقتی خودش خونه خرید و یک ماشین و 14 تا سکه 

نمیدونم به نظرتون گفته مامانم معقوله آخه خانوادشون رو دوست دارم و خودمم دلم نمیخواد به خاطر همه چیز رو بهم بزنم 

بنظرم به بعد موکول نکن 🫤

الان خودشون چی دارن ؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان خونه پدرش هست ولی ماشین رو برای همین الان میخوام

بنظرم بقول دوستمون اینکه یهو گفتن نه رسممون نیست 

یعنی با فکر بوده ، اطمینانی نیست 

خود پسر خوبه ؟تحقیق کردین ؟ 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
آره چون خانواده خوبی هستن جواب مثبت دادیم تحقیق هم کردیم 

اگر اوکی بنظرم سخت نگیرین گلم 

الان ترس مهریه بالا هست 

نظر مادرتون خوبه 

2740

این از لحاظ حقوقی فکرنکنم درست باشه ها، نمیتونی چیزی که الان نیست رو به عنوان مهریه بنویسی و بعدا بهت بده، یادمه بعدها هم اگر بخره خونه رو اگردلش نخواست بهت ۲دونگو بده نتونی شکایت کنی

باز دوباره از یه وکیل بپرس ببین اصلاح شده قانونش یعنی اصلا تضمین شده هست اینکارو کنی یا نه