2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 151775 بازدید | 24319 پست
سلام دوستان سال نو همگی مبارک ،شرمنده من فقط بعضی وقتا بتونم بیام پیام هارو بخونم بخدا اصلا وقت نمیک ...

عزیزم این حس مادرانه اس که فکرمیکنی براش کم میذاری.... اینطورفکر نکن تلقین نکن موندگارمیشه روت

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام به همه مامانای گل نینی هاتون چطورن  توچه مرحله ای هستید بافسقلیا

سلام عزیزم خوبی؟ نی نی من ۷ماه و۳روزشه...چهاردست وپا میره.... بازی میکنه....کمی میشینه پشتش بالشت میذارم البته... عاشق بیرون هم هست...باباش میره مغازه حالیش میشه وگریه میکنه...هی میره زیرمیز 😍😍😍🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاییزمهرجان شماکجایین ؟خوبین ؟گل پسرها چطورن؟نیستی خانوم.

سلام عزیزم خوبی؟پانیا جون وپناه خانوم چطورن؟😍😍😍 پانیا چه میکنه؟😍😁  پسرای منم شکر خدا خوبن🤲🤲🤲🤲 خودمم خوبم شکرخدا🤲🤲🤲🤲امروز چهارکیلو سبزی آش و کوکویی خریدم پاک کردم شستم خورد کردم بسته بندی کردم کیف کردم😍😍😍😍😍سبکککککک شدم😍همسرمم فرش رو شامپو فرش کشید.فردا باید پسرم رو ببرم کلاس الفبا.باید با کاوه سرکلاس بشینم بیینم همکاری میکنه یانه😁 به مربی گفتم من بچه کوچیک دارم میتونم بیارمش باخودم گفت اگه گریه نمیکنه بیار کیان میگه:بگو خندون هست🤣🤣🤣🤣🤣🤣  هوووووف از اون دوران دور شدم شکر خدا.

2731

سلام گلم خداروشکر خوبیم . الهی شکر انشاالله همیشه خوش و سلامت باشید کنارهم . خداقوت خانوم کدبانو👏👏👏

انشاالله کاوه جون موفق باشه . چقدرقشنگ گفت بگو خندونه 😘😘😘😘

منم بنابه اصرار پناه خانوم داریم با آجیش میریم اردو چون مامان دوستاش میرن اصرارداره باهاش بریم انشاالله شنبه راهی هستیم 😊😊😊😊

پست ریپلای نمیشد @پاییزمهر    

🥴🥴🥴خطر رفع شد شکر خدا 😁

واقعا خداروشکر😁😁😁😁😁پسرمو برده بودم کلاس خانمه میگفت سومی رو زودتربیار،خودش یکی داشت وپشیمون بود که نیاورده🥴

سلام گلم خداروشکر خوبیم . الهی شکر انشاالله همیشه خوش و سلامت باشید کنارهم . خداقوت خانوم کدبانو👏👏 ...

برین خیلی خوش میگذره😍😍😍 اردیبهشت هم که هست😍😍😍😍فدات عزیزم همچنین شما🤲🤲🤲

2740
واقعا خداروشکر😁😁😁😁😁پسرمو برده بودم کلاس خانمه میگفت سومی رو زودتربیار،خودش یکی داشت وپشیمون بود ...

نه بابا سخته با این اوضاع اقتصادی..🥴🥴منم سنم بالاست دیگه واقعا نمیخوام ... دوازده سال پیگیر بچه بودم و حسرت حالا دم پیری هرروز حامله 😂😂

نه بابا سخته با این اوضاع اقتصادی..🥴🥴منم سنم بالاست دیگه واقعا نمیخوام ... دوازده سال پیگیر بچه بو ...

آره اوضاع پول که داغوووونه...بدنت فعال شده😁😁😁😁

مانلی جان خوبی گلم . ماهلین بهتره ؟ خودت چیکارمیکنی. دیدم لایک کردی فکرکردم پیام گذاشتی 

سلام عزیزدلم ببخشید من گاها میام یربزنم نی نی سایت رو باز میکنم بعد کاد پیش میاد میرم بعدش یادم میره اصلا.

هیچی من که همش دستم بنده.مدام بچه ها مریضن.حال جسمیم داغونه ناجور.

شوهرمم که ماشاالله از هیچ فشار روحی بهم دریغ نداره.

فعلا اوضاعم روبه راه نیست.

گفتم پیام نذارم یه موقع شماها رو حرفی میزنم ناراحت میکنم.حداقل میام میبینم شماها خوبین خوشحال میشم.

امیدوارم تک تکتون عالی باشین.

گلم خوندم میری اردو کلی خوشخال شدم حتما برو.

پاییزجان شمام خوشحالم حال روحیت بهتره.

بهارجان خدابهت رحم کرده ها.

اش دوغ جون دختر چش قشنگت چطوره؟

از صحرا ومامان زهرا وبقیه هم که خبری نیست.

سوسما جان همه همین حس رو دارن نگران نباش.تو بهترین مامان بچتی.

دیگه بقیه اگه اسمی نیاوردم ببخشید امیدوارم همگی خوش باشین.

سلام عزیزدلم ببخشید من گاها میام یربزنم نی نی سایت رو باز میکنم بعد کاد پیش میاد میرم بعدش یادم میره ...

ای جانم مانلی عزیزحق داری کارکه همیشه  ی خدا هستش خداقوت مامان خوب و مهربون . انشاالله خداوند بهت آرامش و سلامتی فراوون بده تا شاهد خوشبختی گل دخترات باشی 

ممنونم گلم . مواظب خودت و مهربونیات باش . انشاالله دوتادخترای گلتم همیشه شادو سلامت باشن الهی 🥰🥰❤❤❤❤🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

2706