2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 151764 بازدید | 24319 پست
[QUOTE=334490127]پانیا خوبه خداروشکر . ازحرکاتش که باز مثل کرم میخزه.  تقریبا کامل میشینه . کلا ...

ببخشید به رفتن سمت راحتی گفتی خندم گرفت 

بعدچهاردست و پا دست میگیرن به وسایل و بلند میشن راه میرن کلی زمین میخورن دائم باید دنبالشون بدویی کارت سخت تره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید به رفتن سمت راحتی گفتی خندم گرفت  بعدچهاردست و پا دست میگیرن به وسایل و بلند میشن راه م ...

حدااقل میشه کارا رو انجام داد یکم سرگرم میشن تازه از زیر میز  عسلی کشیدمش بیرون🤣🤣🤣🤣🤣🤣نی نیت چندوقتشه؟ اسمش چی بود؟من آلزایمری شدم براخوردم🤦

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سلام دوستان دیشب دخترم بردم چکاب پیش دکتر خودش ... گفت دیگه داروی رفلاکس قطع کن .. وزنش یکم کم بود ولی قدش خوب بود و بالاتر سنش .. گفتم غذا نمیخوره گفت یکم نمک و زرد چوبه به غذاهاش بزن دیگه نه ماهش شده .. گفت  از ماه آینده اگر رفلاکس نداشت دیگه بدون دارو کم کم غذای سفره رو شروع کنید ولی بازم کم ادویه و کم نمک و...یک شربت نئو زینک و یک مکمل غذایی جونیور هم برای تکمیل رشدش داد ..البته گفت یکی یکی بده که تست کنیم مشکلی از لحاظ رفلاکس نداشته باشه

2738
سلام به همه مامانای گل نینی هاتون چطورن  توچه مرحله ای هستید بافسقلیا

سلام عزیزم خوبی پسرگلت خوبه 

تو مرحله ای که واقعا آدم هی کم میاره ولی قربون خدا برم که ازبس این مراحل رو برای مادر شیرین کرده که مادر باوجود خستگیش باز دلش برای بچش میره❤️❤️❤️

سلام دوستان دیشب دخترم بردم چکاب پیش دکتر خودش ... گفت دیگه داروی رفلاکس قطع کن .. وزنش یکم کم بود و ...

خداروشکر . انشاالله که روز به روز بهترمیشه گلم  . منم باید تاچندوقت دیگه دخترمو پیش دکترش ببرم  چون آخرای  ۸ ماه آزمایش داد همینکه ببرم  ببینه

2706