2737
2734
سلامممممممممم ... امیدوارم هر کی تجربه ای داره بیاد و بهم کمک کنه ......................... من 3 بار سقط داشتم و نی نی ها قلبشونو جا گذاشته بودن ... بعد کلی ازمایش فهمیدیم که لوپوس من 1 دونه از رنج نرمالش بالاتره ... ولی دکی من میگه اصلا مهم نیست و تو بارداری احتیاج به درمان نیست ... و اینکه بعد سونو و ازمایش هورمونی گفت دلیل سقطام تخمک ضعیف هستش که بهم لتروزول داد که من مصرف کردم و الان روز 10 پری هستم ...
میخوام بدونم که ایا کسی بوده که لوپوس خفیف داشته باشه و در بارداری دارویی استفاده نکرده باشه ؟؟؟ و اینکه دکیم میگفت وقتی باردار شدی دوباره ازو تکرار میکنیم اگه بیشتر شده بود دارو میدم ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
مژگان جان سلام من لوپوس دارم شدید و ضعیفشو نمی دونم ولی منم با سقط متوجه بیماریم شدم الانم شکر خدا یه پسر گل دارم .

تو بارداریم روزی یه آمپول کلگزان که کارش همون کار هپارینه(رقیق کننده خون هست ) میزدم و آسپرین هم میخوردم و آمپول هامو از زمان مثبت شدن آزمایشم شروع کردم .

عزیزم اگه به دکترت اعتماد داری که ایشالا همینطوره به حرفش گوش کن در غیر اینصورت به یه متخصص روماتولوژ حتما مراجعه کن تا برای بارداری راهنماییت کنه . ببین عزیزم خودت تجربشو داشتی سقط خیلی دردناکه و کلی از آدم انرژی میگیره گرچه هر چی خدا بخواد همونه ولی معمولا دکترا برای بیماریهای خود ایمنی مثل لوپوس هپارین میدن و در اکثر موارد هم بارداری با موفقیت به پایان میرسه با این حال توکلت به خدا باشه خانومی ایشالا یه نی نی خوشگل بهت میده سالم و تپل

سوالی داشتی در خدمتم
سلام عزیزم
منم لوپوس دارم . هنوز برای درمات برای نی نی دار شدن اقدام نکردیم آخه همسرم آزو اسپرمه .
اما دکترم گفت هیچ مشکلی برای بچه دار شدن ندارم . با اینکه لوپوس من وضعیت خیلی نرمالی هم نداره .
من 14 ساله لوپوس دارم . شما چطور؟ دکترت کیه؟
نگران لوپوس برای نی نی دار شدن نباش اگه در شرایط خفته باشه مشکلی پیش نمی یاره انشاالله
2740
مرسی از همتون .................. من نمیدونم چند وقته لوپوس دارم ... منم میدونم داروش هپارینه ولی دکیم میگه لازم نیست ... شوشوم هم حاضر نمیشه بریم یه دکی دیگه ... توکل کردم به خدا ...
من چند روز پیش زانوهام باد کرد رفتم پیش دکی عمومی اونم گفت ربطی به لوپوس نداره ارتریت هستش بهم دیکلوفناک داد که الان 12 روزه میخورم ................... من الان برای بارداری اقدام کردم 3 شنبه باید برم دکی برای اندازه فولیکولام سونو شم
2706