2737
2739
قبلا هر روز میکردا اما ۳روزه نمیدونم چش شده. کسی تجربه داره؟ خواهشا کمکم کنین. فردام میبرم برا واکسن
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
برا کسی تاحالا اینجوری نشده؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
آره شیر خودمو میخوره فقط شبا قبل خواب خشک میدم
آخه گلم تازه آخرین باریم که دسشویی کرد و تا دو روز قبلش دسشوییش ببخشیدا شل شل بود یعنی نزدیک به اسهال. یهویی نمیدونم چرا اینجور شد
پسر من هم تو اون دوران همینطوری شد تا میتونی غذاهای روون بخور بخودت الو خیس کن آبشو بخور یا انجیر خیلی خوبه نگران نباش حواست باشه چیزی به بچه ندی هااا میگن کره بده یا سیاف بزن براش نکن گناه داره شکمشو فقط چرب کن و مالش بده پاهاشوهم بیار رو شکمش بگیر ورزشش بده
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2740
باشه مرسی گلم همینکارو میکنم
راستی گلم فردا میخام ببرم برا واکسن. خیلی استرس دارم اگه چیزی میدونی یا از تجربیاتت میتونی لطفا راهنماییم کنی؟
نه آرزو من شیرم انقد رقیقه ها که همش ادرار میکنه زود زود رشدشم کمه کوچولویه دخترم
عزیزم دختر منم اینجوری میشد بقول مامانم داره گوشت میگیره اصلانگران نباش....راستی اگه کوچولت واکسن داره سعی کن نیم ساعت قبل واکسن دوبرابر وزنش بهش قطره استاموفن بده اینجوری کمتر اذیت میشه تب هم نمیکنه.
ماییم نوایه بی نوایی بسم ال اگه حریف مایی......
2706