2737
2739
عنوان

تجربه میکروپیگمنتیشن

295 بازدید | 5 پست
سلام دوستان عزیز
کیا برای هاشور ابروهاشون از روش میکروپیگمنتیشن استفاده کردند.
من دو بار تا حالا تاتو کردم و الان این روش رو انتخاب کردم.
برای سه شنبه هم وقت گرفتم. ولی پنج شنبه یک مهمونی مهم دعوتم.
خانمی که ازش وقت گرفتم گفتش که التهابش تا پنجشنبه از بین میره و اونقدری التهاب نداره که بخواد مشخص باشه فقط باید کمی چربش کنی. حالا توی اون چند ساعت مهمونی میشه چربش نکرد.
میخوام ببینم کسایی که تجربه اش رو داشتند چقدر التهاب داره؟ آیا میشه بعد از 24 ساعت (به گفته ی میکروپیگمنتر) رفت حمام؟
و در نهایت اینکه زمانی که من وقت گرفتم و زمانی که میخوام برم مهمونی برام خللی ایجاد میکنه یا نه؟
ممنونم از همتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام دوستای گل من به تازگی پیش یه خانم ماه میکروپیگمنتیشن انجام دادم به اسم خانم میترا خانی 

تو سالن شانا تو فرمانیه بود کارششششش عااااالیه هر کی ابرو و چشم منو میبینه میگه کجا رفتی بعد یکماه عین روز اوله . خون نیومد ، دو روز اول یکم درد داشت چشمم که با کمپرس سرد خوب شد . آی دی اینستاش mibrows2018

و تلفنش هم ۰۹۰۲۱۹۱۹۰۲۷

خواهرمم پیشش لب زد بهش گفت چند روز قبل قرث ص بخوره بعد بره عکس ما هم تو اینستاش هست 

الهی که دست به خاکستر میزنه طلا بشه