2737
2734
عنوان

تا خوردن گوش کودک شش ماهه

198 بازدید | 8 پست
سلام دوستان عزیز. بچه دختر من شش ماهشه تقریبا (پنج ماهو هفده روز) دخترم کلا از سه ماهگی فقط به پشت میخوابه. الان یه هفته هستش که وقتی سرشو این طورف اون طرف میکنه، هر دو سمت گوشش بدجور تا میخوره بین بالش و سرش. بالش هم که نمیزارم باز هم اینطوری میشه. به صورت محسوس داره گوشش آینه بغلی میشه!! هر چی سرچ کردم کسی تا حالا این تجربه رو نداشته. میشه راهنمایی کنید ؟خیلی نگرانم.
خدا جونم شکرت
دخترمنم هم سن دختر شماست وچون گوشش نرمه دقیق حالت دخترشماروداره من یه کلاه میزارم سرش بعضی وقتا
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من هم همین مشکل رو دارم بدشانسی دخترم اصلا کلاه و روسری و هدبند و هیچی رو اجازه نمیده روی سرش بمونه همه رو در میاره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یاسی جان اشکالی نداره فقط مواقعی که داری شیر میدی حتما ببند
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738