2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند وقته اقدامی؟ من امروز از دست بچه هام دیوانه شدم پدرمو دراوردن تو هم ایشالا به حال من گرفتار میشی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
2740
عزیزم ناامید نشو منم یکسال اقدام کردم جواب نگرفتم رفتم پیش دکتر که وقت iuiبده گفت این ماه کیست داری نمیشه دوباره رفتم گفت فولیکوله اقدام کردم در عین ناباوری باردار شدم امیدت به خدا و معجزه زیارت عاشورا باشه
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
خوش بحالت فرشته جون ایشالا نی نیتو ب سلامتی بیتدبغلت واسه منم دعاکن الان روزاول پریمه دکتر گفته اینماه بیابرای آی یو آی خیلی ناامیدشدم باورکن همه نظری کردم هنوزخواست خدا نبوده...
بچه ها من خیلی آدم جالبیم این چهارمین بارداریمه هر بارداری هم با یه بار اقدام بار دار شدم این ماه هم اقدام داشتم علائمشو دارم ظاهرا بازم باردارم البته با این تفاوت که هر 3تاشون سقط شدن