2733
2734

سلام عزیزای دل قبل ساعت ۱۰ سزارین میشم به امید خدا 

از ته دلم برای منتظرا دعا میکنم اگر قابل باشم 

انشاالله به آرزوهای قشنگتون برسید منو لحظه ی اذان صبح دعا کنین 🌺🌹 این بحران رو به راحتی بگذرونم 

۳۸ هفته ۵ روز هستم طبق ان تی ولی طبق عادت ۳۹ هفته و ۵ روز و خیلی درد دارم 

ایشالا که به زودی زود نی نی تو میگیری تو بغلت 🥺❤️

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جانم ب سلامتی فارق بشی عزیزم 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

اسم ای دیم بیار ت ذهنت وقت درد یا زایمانت از اعماق دلت دعاکن زندگیم تغییرکنه وپایان مشکلاتک بیماریا لطفا من ب نیت شما دعا خواهم کرد و سورره میخونم شمام منو حتمن یادکن بگو خدایا دگ بسشه هرچی سرش اومد خدایا مشکلاش حل کنو زندگیشو خوب کن و طلسماشم باطل کن ازتههه دل دل دلت

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.
2740

آخییی عزیزم بسلامتی دنیا بیاد و قدمش براتون خیر باشه😘😍

میشه وقتی عمل میشی برای منم دعا کنی دلم میخاد با یه آدم خوب ازدواج کنم اسمم زهراس اگه یادت باشه یادتم نبود فدای سرت 

استارتر میشه برا من دعا کنی اینبار باردار بشم؟انتقال جنین داشتم روز چهارمه

عزیزم انشالله بارداری

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706