2737
2734
میز ناهار خوری فیلون 3 ماهه کلا خریدم یکبار هم استفاده نکردم، کاااملا نو هستش تو خود سایت فیلون قیمتش با پارچه ترک هست 4.650.000 قیمت الان: 3.200.000
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

سرویس اتاق خواب کودک/ نوجوان/ جوان این رو هم 3 ماهه خریدم کاملا نو هستش، تشکش هم ترکه... خودم خریدم 3.700.000 قیمت الان: 2.500.000 آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبل ده نفره برند هارمونی کاااملا تمیز و در حد نو قیمت نوی این مبل الان 15.800.000 هستش قیمت فروش: 7.000.000 آپلود عکس

تی وی ال سی دی مارک سونی براویا هو سینما JVC میز تلوزیون با 2 تا شلف دیواری و باکس دیواری چوب راش قیمت فروش: 1.800.000

دراور سفید سه ماهه خریدم خیلی خوشگله ، خودم خریدم 900.000 تومن قیمت فروش: 600.000

2740
عزیزم از کفشا امکان عکس نیست باید بازدید بیاید مکان هم گیشا هستش

2706