2737
2734
عنوان

درد بعد از کشیدن ریشه دندان شکسته

8613 بازدید | 24 پست

دوستان الان ۸ روزه ریشه دندون ۶ فک پایینم رو کشیدم تو دهنم یه حفره شده جاش اگر مسکن نخورم هر ۸ ساعت از درد میمیرم تازه گوشمم درد میکنه 

تمام ۸ روز هم مسکن هم خشک کننده خوردم 

چیکار کنم به نظرتون طبیعیه ؟

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حفره خشک ایجاد شده 

بعد از کشیدن رعایت نکردی

نباید تف میکردی باسد خون ها رو قورت میدادی 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2740

یه چن روز درد طبیعیه  شاید عفونت داره منم پارسال دندونم دردگرفت عفونتش زد به سرم کشیدمش امسال بازم همون قسمت سرم ورم کرده چند روز دندون درد داشتم حوله گرم بزار رو صورتت

من به اندازه ی غم های دلمپیرشدم...ازتظاهربه جوان بودن خود سیرشدم....غم که از حدبگذرد دل حس پیری میکند...سن هرکس را جنس غمش اندازه گیری میکند
گلم دوباره برو مطب دکتر و بگو برات پانسمان بذاره دندونت هوا کشیده اینبار تا پانسمان تموم نشد در نیار ...

فردا برم مگه دیگه جون برام نمونده یک ماه پیش همین طرف جراحی دندون عقل نهفته کردم اون ۱۵ روز منو عذاب داد

یه چن روز درد طبیعیه  شاید عفونت داره منم پارسال دندونم دردگرفت عفونتش زد به سرم کشیدمش امسال ب ...

دقیقا  عفونت داشت من خشک کننده خوردم چند روز رفتم کشیدم 

2706