2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آرههه من...سردخترم حتی روزآزمایش خون گرفتن هم صبحش زدم امامنفی بوداماآزمایش گرفتم مثبت بود

نصبح که توچشمای توخیره میشم زندگی تازه شروع میشه برام....من ازباتوبودن به خداسردنمیشم تن تومثل آتیشه برام...تواین اتاق پیچیده عطرتن توبیابازم من وبه آغوشت بگییر...دوست دارم وقتی که نزدیک منی اسمم وآروم زیرگوشم بگیی....دسست من نیست توعزیزجونمی خودت نمیدونی همه بودونبودمی دستت من نیست ای عششق ستووودنیییی🥰🥰🥰تومراجان وجهانی تاابدویک روز برایی منی مال منی سندت شیش دنگه مال خودمه باهرکی ام مشکل داره میجنگم 😎😎😎😘😘
2728

من کلا دوره هام سی روزه بود و منظم 

دوماهه اقدامم و دوماه پیش سونو ازمایش معاینه داخلی انجام دادم همش سالم بوده

این ماه عقب انداختم فردا دوازده روزه ک عقب افتاده

روز شیشم بیبی زدم منفی بود رفتم دکتر گف اگ باردار بودی مشخص میشد دوتا امپول پروژسترون زد گف پریود میشی پنج روز گذشته اما نشدم

هم ی کوچولو سینه درد دارم هم کمردرد نمیدونم باید چیکارکنم

سوال منم هس ممکنه بیبی چک نشون نده؟

بعضی تستها خوب دقیق نیستن من یه تست زرد رنگ خریدم اسمش یادم نیست مشکوک بود  البته عصر استفاده کردم 

روز بعد یکی دیگه همسرم خرید مارک دیگه نشون داد

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2740

منم هشتم موعدم بود پریود نشدم،دهم تست زدم منفی بود ،کمر درد و درد زیر شکم امونمو بریده ولی پریود نشدم هنوز😐

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
2706