2733
2734
عنوان

حرف زدن عجیب دخترم

292 بازدید | 28 پست
دخترم دوسال وچهارماهشه هنوز هم کامل بحرف نیفتاده یکسری جمله و بیشتر کلمه میگه ولی قسمت عجیبش اینه که اخر ببشترر کلماتش ت میگه یعنی یک ت به اسمها وکلماتی که میگه میچسبونه این طبیعیه؟؟؟کسی بچش اینطوری نبوده وبعدا درست بشه
خواهر زاده منم اول کماتش الف میگفت همه کلمات.فک نکنم مشکلی باشه ولی باز از بقیه بپرس
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
طبیعیه عزیزم بهذجای نگرانی ,لذت ببر از این طرز حرف زدنش پسر من الان ۴سالشه به دو تا میگه توتا اینقده بامزه میگه بعد درستشو میگم اصلاح میکنه
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
واای نازنین مثل دخترمنه پس دختر من میگه غذات میخوام جیشت دارم رژت بزن برام بعضی وقتها اسم خودش را هم یک ت اخرش میگه اوایل میخندیدم ولی الان دارم نگران میشم کم کم
دختر منم به باباش میگه بابات... کلی فکر کردم که چرا اینجوری میگه فهمیدم من بهش میگم مثلا بابات اومد....یا برو اینو بده به بابات....یا با بابات برو ددر.... بچه فک کرده اسم باباش باباته....خخخ تازه با آب میگه با به خاله میگه خاته میگم هاپو چی میگه ....به جای هاپ هاپ میگه پاه پاه کلا زیاد کلماتو برعکس میگه ...با مزه س
2706