2733
2734
عنوان

آیا پیش دبستانی واجبه؟

1026 بازدید | 8 پست
سلام پسر من امسال باید پیش دبستانی بره میخواستم بپرسم ایا پیش دبستانی واجبه و آبا رفتن به کلاس های متفرقه میتونه قابل قبول برای مدرسه باشه یا نه؟ البته میدونم بعضی مدارس معروف برای ثبت نام کلاس اول پیش دبستانی رو هم بچه باید همونجا گذرونده باشه ولی مدارس غیر انتفاعی معمولی و یا دولتی چطور؟ ایا مهد کودکها سه روز در هفته هم برای پیش دبستانی قبول میکنن تا به کلاسای پسرم خللی وارد نشه؟
Lilypie Premature Baby tickers
سلام به نظر من گذروندن پیش دبستانی برای کودک مطمئنا مفیده.من خودم پسرم رو برای پیش مهد خصوصی گذاشتم و دخترم هم مهد دولتی.ولی از نظر آموزش فرقی نداشتند.البته بچه های من الان بزرگ هستند.نمیدونم شیوه آموزش مهدهای خصوصی و مراکز دولتی الان به چه صورتی هست
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
سومیسو جون منظورتون از مهد دولتی یعنی خانه کودک اینا؟ راستی حالا که بحثش شد همه سرای محله ها پیش دبستانی دارن؟ چون داییم تو بلوار فردوس بچش رو سرای محله گذاشت نمی دونم سمت ما هم دارن یا نه
Lilypie Premature Baby tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم حتما پیش دبستانی بفرست پسرت رو چند روز پیش یه خانوم تاپیک زده بود و استرس داشت به خاطر مدرسه رفتن بچه اش چون بچه پیش نرفته بود..و می گفت می ترسه بچه نتونه سوالات سنجش و جواب بده
‏یه بار موقع خداحافظی یکی بجای تعارفات معمول و ارزوی موفقیت؛   بهم ساده گفت: غمت کم... و این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدم...  
2728
سلا م مهر نگار جون سرای محله هم اغلب پیش دبستانی دارن. احتمالا قبول کنن 3 روز در هفته. ضمنا میخواستن بهت بگم کانون زبان برتر هم هستا . اونجا هم 3 روز درهفته است. یا صبح یا بعد ظهر . بعد برای بچه ها ی خودشون پیش دبستانی میزارن که 2 ساعت هم هست.
سومیسو جون منظورتون از مهد دولتی یعنی خانه کودک اینا؟ راستی حالا که بحثش شد همه سرای محله ها پیش دبس ...

عزیزم سلام .چی شد ؟شما بچتون رو بردین پیش دبستانی یانه؟ موندم منم ببرم یان 

🌹وَ خُدایے ڪِ بِ شِــــدَتْ ڪــٰافــــیٖستْ🌹
2738
سومیسو جون منظورتون از مهد دولتی یعنی خانه کودک اینا؟ راستی حالا که بحثش شد همه سرای محله ها پیش دبس ...

سلام عزیزم پسر شما علاقه به وسایل چرخشی درش برطرف شد ؟الان نرمالو طبیعیه همه چیزش؟