2737
2734
عنوان

شیر دادن مگه درد داره آخه؟

1220 بازدید | 27 پست
پسرم38 روزشه و من از اول موقع شیر دادن درد و سوزش داشتم.پیش مشاور شیردهی رفتم تکنیک شیردهیم اصلاح شد به طور کامل اما درد و سوزش قطع نشد.رفتم دکتر گفت سینه هات شقاقه.دارو داد 4 روز بچه امو اجبارا شیر ندادم سینه هام خوب شد.دوباره پیش مشاور رفتم و با کمکش به بچه ام شیر دادم و گفت شیردهیت خیلی خوبه.اما هنوز من شیر که میدم درد و سوزش دارم و گاهی از درد اشکم در میاد.کسی میتونه به من کمک کنه :(
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ای خدا کاش یکی پیدا بشه بتونه به من کمک کنه.چطور با اینهمه درد به شسرم شیر بدم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون رزا جون واقعا؟ نمیدونستم کسی به یادم هست :)
2742
سلام اولا که مبارکه دوما اوایلش همین طوره منم تا پسرم 2 ماهه بشه با گریه و ناله شیر بهش میدادم الان دهن نی نی کوچیکه ووشاید سر سینه های مادر برای دهن نی نی بزرگ و البته خود نی نی هم جون نداره قشنگ بگیره سینه رو اوایلش همین طوره بعدا در اثر درست مکیدن نی نی درست میشه
خیلی زیاد اذیت میشم قربونت عزیزم آره طبیعی بود افتضاح بود 4 ساعت درد کشیدم اما به خاطر بی مبالاتی یه سری کلی بخیه خوردم
2740
ببین فقط پماد شقاقو یکسره بعد از هربار شیر خوردن نی نی به نوک سینت بزن و بذار سینت تو هوای ازاد باشه پماد شقاقو حتی اگه نی نی وقت شیر خوردنم بخوره اصلااااااااا مشکلی پیش نمیاد به هر حال باید تحمل کنی همین
روهامه جون ماشاله پسر من زورش خیلی زیاده همچین مک میزنه .کلی هم تپلو شده.اما وقتی پسرم روی هاله با لثه هاش فشار میاره تا شیر بمکه من انچنان دردی میکشم که حد نداره
روهامه جان دکتر بهم الفا داد الانم شقاقم خوب شده اما درد دارم همینطور
خیلی داغونم چپ و راست منفی میبافم حتی گاهی از زندگی سیر میشم
ماشالا اما بازم مطمین باش نی نی هنوزم بلد نیست درست بمکه بعدشم نوک سینه تازه داره به مکیدن دهن نی نی اشنا میشه تا نوک سینه ام بیاد شکل دهن نوزاد بشه یه مقدار زمان میبره اکثر مادرایی که تازه زایمان کردن همین مشکل درد سینه رو وقت شیر دادن دارن کاریشم نمیشه کرد
2706