2737
2734
سلام به مامانهای مهربون
الان هفته 37 هستم و نی نی توی دلم خیلی سکسکه میکنه توی یه تاپیک خانمی گفته بود که دکترش گفته نی نی هایی که درشت هستند اینجور هستند حالا میشه لطف کنید بگید که وزن نی نی هایتان موقع تولد چقدر بوده آخه من حدود یک ماه است که نه وزن اضافه میکنم و نه ارتفاع رحمم تغییر میکنه.
"زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد......
مسی عزیز سلام
گلم الان که خدا را شکر نی نی بدنیا اومده چی الان هم زیاد سکسکه میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رکسانا عزیزم
باور کن وقتی غذا میخورم بعد از ده دقیقه به شدت گرسنه میشم با این که زیاد میخورم اما هیچ تغییری توی وزنم نمیشه امیدوارم نی نی ات صحیح و سالم دنیا بیاد ممنون از جوابی که دادی
سلام عزیزم.
منم نینیم خیلی خیلی سکسکه میکرد. روزی چند نوبت هر بار ده دقیقه این طورا.
وزنش موقع تولد 3660 بود. فکر نکنم به درشتی ربط داشته باشه.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com
گلم سکسه نی نی ات چقدر طول میکشه وقتی تغییر وضعیت میدی سکسکه اش تمام میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
2740
مامان محیا جون

فکر نکن هر چی شیکمت گنده تر باشه نی نیت درشت تره

من شیکمم کوچیک بود طوری که هرکی میدید میگفت نینیت خیـــلی ریزه حداکثر 2 کیلو میشه !

به دکتر هم میگفتم میگفت تو سونوت نشون میده بالای سه کیلو هست گوش نکن شیکمت چربی نداره هرچی هست خود جنینه...

مهرشین عزیزم
خودم خیلی اطلاعی ندارم اصلا نمیدونم چرا اینقدر سکسکه میکنه نگران سکسکه نیستم چون میدونم خطری نداره .
عزیزم وزن نی نی ات خدا را شکر خوب بوده خدا برایت حفظش کنه. دختر من هم 9 روز دیگه دنیا میاد خدا کنه وزنش همین قدر باشه........
مسی عزیزم خدا کنه آخه هر کس که خودم را میبینه میگه اصلا چاق نشدی و فقط شکمت بزرگ شده اما از حدود 2 ماه پیش دیگه شکمم رشد که نکرده هیچ هر کس هم که میبینه میگه زیاد شکم نداری با اینکه تا الان 12 کیلو اضافه کردم . دکترم هم که خودش سونو میکنه اصلا نمیگه وزن بچه چقدر است.
مامان احسان جان هزار ماشاءالله ... پسرت در آینده قد بلند و هیکلی میشه خدا برایت حفظش کنه
مامان محمدرضا جان الهی همیشه به شادی و امیدوارم که شنبه بهترین روز زندگیت باشه و پسرت صحیح و سالم دنیا بیاد من شنبه هفته بعدش که روز تولد حضرت زهرا (س) است دنیا میاد.
مهرشین عزیزم ممنون گلم.
2706