2737
2739
عنوان

بنظرتون ب مشتریم بگم برای پرداخت هزینه سفارشش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 28 پست
عزیزم ۴تخم مرغه بزن ب ازای هر تخم مرغ۲۵گرم آرد ۲۵گرم شکر.موادت میشه آرد شکر تخم مرغ وانیل و بیکینگ ...

مرسی گلم که انقدباحوصله جواب دادی میگم من اولین بارمه باچاقوباید کیکو برش بدم موقع فیلینگ؟ بعد اینکه توتوستر میخوام بپزم باید چند درجه چند دقیقه باشه ببخشید میشه آرد شکر همه چیزو با لیوان فرانسوی یاقاشق غذاخوری بگی اندازه هاشو من اینجوری نمیدونم 

عزیزم ۴تخم مرغه بزن ب ازای هر تخم مرغ۲۵گرم آرد ۲۵گرم شکر.موادت میشه آرد شکر تخم مرغ وانیل و بیکینگ ...

موادش هم اینایی که گفتی باموز وگردو و خامه وکاغذروغنی درسته ؟چیز دیگه ای نمیخواد

اگه چیزی هم فراموش کردی بگو چون اولین بارمه حالا خراب هم بشه اشکال نداره همینجوری میخوام بپزم ببینم خوب میشه 

بعد قالب ۱۸ میخوام جنس روحی بگیرم به نظرت راحت درمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم که انقدباحوصله جواب دادی میگم من اولین بارمه باچاقوباید کیکو برش بدم موقع فیلینگ؟ بعد اینکه ...

هر لیوان آرد معادل۱۲۵گرمه مابقی مواد هم سرچ بزن طبق اون بریز.مثلا آرد ی لیوان باید بریزی

موادش هم اینایی که گفتی باموز وگردو و خامه وکاغذروغنی درسته ؟چیز دیگه ای نمیخواد اگه چیزی هم فراموش ...

درجه رو گفتم و تایم.اره با چاقو.کاغذ روغنی باید پهن کنی.

برام دعا کن این ماه باردار بشم ماه سوم اقدامم حالم گرفته

2728
موادش هم اینایی که گفتی باموز وگردو و خامه وکاغذروغنی درسته ؟چیز دیگه ای نمیخواد اگه چیزی هم فراموش ...

دسر های خیلی خوشمزه ای هم دارم ک پکیج خودمه تو تلگرام اگه خواستید ادتون کنم.با مواد معمولی دم دستی ،طعم واقعا بینظیر ک تاحالا تجربه نکردید کاملا واضح و جامع

خیلی بده مگه از بیرون چیزی میگیرن پول نسیه پرداخت میکنن؟یا نمیدن درجا؟

ببین ی استوری برار بگو مشتری های عزیز حساب خودتون رو تصویه کنین

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2738
درجه رو گفتم و تایم.اره با چاقو.کاغذ روغنی باید پهن کنی. برام دعا کن این ماه باردار بشم ماه سوم اقد ...

عزیز دلم چرا حالت گرفته اصلا نگران نباش 

ایشالا همین روزا خبر بارداریتو میای به منم میدی  انشالله خدا یه نینی سالم وناناز بهت میده😘😘😘😘😘😘پیج تلگرامتم اگه میشه بهم بده عزیزم