2733
2734

بچه ها من  باقلوا  خونگی زدم برا همکارم سفارششونو هفته پیش تحویل گرفتن هزینشم ۴۵۰میشد 

گفتم حالا تست کنه بعدا خودش پرداخت می‌کنه چند بار هم همکارانی ک سفارش دادن جلوش پیش اومد ک گفتن وای باقلواهاش حرف نداره و اینا اونم گفت آره فوق العاده است ولی هیچی حتی نگفت ک منم هزینتو ندادم یا بعد میدم کلا هیچی نگفته بنظرتون چیکار کنم؟بزارم سر برج اگه تا اونوقت نداد شماره کارت بدم بهش؟دو روز بعد از سفارشش دقیقا محل کار حقوق گرفتیم. 

بله

حتما بگیرین پولتونو

تونستم بعد زایمان از وزن ۱۱۹.۵ به ۷۶ برسم، مطمئنم یکبار دیگه هم میتونم💪💪💪از سال ۹۵ کنارتونم و رمز کاربری قبلیم فراموشم شد😑😑😑 ❤️وزن شروع: ۱۲۷.   وزن فعلی: ۱۰۳.۸    وزن هدف بعدی:۱۰۰.  وزن هدف نهایی:۷۸ 🌹تاپیک بامدادخمار عزیزم، عضو گروه قرمز هستم🌹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه بچه ها من روم نمیشه اما از طرفی اگه هربار ۴۵۰بخوام ببخشم دیگه کار دومم کنار بزارم بهتره.سری قبل برا ی آشنا کیک زدم۵۷۰طرف حتی نگفت دستت درد نکنه چ برسه ب حرف پول منم ازش گذشتم 

2728

یبار بهش بگو تو پول باقلواهارو ریختی؟ اخه یه پولی اومده تو حسابم نمیدونم مال کیه بعد یکم وقت هم بگو مشتریم ریخته بود الام پیام داد من فکر کردم تو ریختی 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740
یبار بهش بگو تو پول باقلواهارو ریختی؟ اخه یه پولی اومده تو حسابم نمیدونم مال کیه بعد یکم وقت هم بگو ...

اگه تو پیج چیزی ک دوستمون گفتن رو گفتم و خبری نشد این هم راه خوبیه.اخه من فک میکنم یادش رفته حواسش نیست 

منم یه بار لوازم آرایش فروختم ب آشنا پول نداد ۴۵۰ تومن بود.  

یکبار علنا بهش گفتم اگه میشه لطف کنی واریز کنی ممنون میشم.

ولی نداد.خیلی بده اینطوری.فامیلم هس طرف نمیشه چیزی بگی

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خیلی بده مگه از بیرون چیزی میگیرن پول نسیه پرداخت میکنن؟یا نمیدن درجا؟

خلاصه دو سری گفتم بهشون گفتن نداریم.درحالی ک هر سری میدیدمشون لباس نو میخریدن و قیمتشم میگفتن ولی ب روشون نمیاوردن.منم چون فامیل بودن بیخیال شدم نمیتونستم ک دعوا کنم

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
عزیزم میشه بهم کمک کنی میخوام کیک خامه ای بپزم قالب سایز ۱۸ میخوام بگیرم

عزیزم ۴تخم مرغه بزن

ب ازای هر تخم مرغ۲۵گرم آرد ۲۵گرم شکر.موادت میشه آرد شکر تخم مرغ وانیل و بیکینگ پودر

بکنیم پودر ۱ ق چ

زرده سفیده رو جدا کن وانیل رو بریز تو زرده با قاشق در حد مخلوط شدن بزن ۲۰تا۳۰ثانیه آروم فقط حل بشه وانیل کافیه

سفیده رو با همزن برقی بزن یذره حالت کفی ک گرفت شکر ها رو اضافه کن و تا زمانی ک کاملا فرم بگیره و از ظرف نزیزه فرم بده حالا زرده رو اضافه کن بهش و ۴۰ثانیه با همزن بزن ترکیب بشن.ازدی ک بکینگ پودر باهاش مخلوط شده و دوبار از الک رد کردی رو تو ۲مرحله اضافه کن و آروم با لینک دورانی هم بزن تا آرد ب خورد مواد بره.دمای فر ۱۸۰بمدت۴۰ دقیقه اما ۳۵دقیقه ک شد چکش کن

2706