2737
2734
مایکسال ونیمه که منتظر بچه ایم شوهرم واریکوسل داشت پیش دکترعباسی(اصفهان)عمل کردالان بعد4 ماه ک رفتیم دکتر میگه بدترشده دکترعباسی معرفیمون کرد ب دکتر میتراشرافت برای آی یو آی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من تاحالا آی یو نکردم اما میدونم یکسری بهت قرص و آمپول میده برای آماده سازی و افزایش تخمک سازی توی تخمدانت که شانس بارداری ات بالا بره. بعد سونو میکنه و یه آمپول میده که تخمکت آزاد بشه و بعد باید شوهرت نمونه بده روز آی یو و اون نمونه رو ضمن یهکاری مشابه معاینه زنان تزریق میکنه بهت. شانس موفقیتش هم توی اینترنت بگردی از 6 درصد تا 25 درصد و حتی چهل درصد ذکر شده.و این تفاوت هم به خاطر اینه که مشکل هرکی با کس دیگه فرق داره و بدن ها کاملا متفاوتن پس به درصد شانس ثابت برای کسی نمیشه گفت کلا توی آی یو باید پشتکار داشته باشی و زود ناامید نشی تا 5 بار رو ته ذهنت داشته باشی که زود نا امید نشی
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
تینا منم شنیدم ده درصده .یکی به خواهرم گفت مستقیم برو آی وی اف.. ولی متاسفانه خواهرم پول آی وی اف رو نداره
همه روز برندارم سر ازین خمار مستی....که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2706