2737
2734
ما واسه حموم کردن میریم
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
والا من فقط یه جارو به اسم وان میشناسم بس که تو خونه ام و بیرون نمیرم
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
من خیلی سال پیش رفتم لباسهایی که آوردم هنوز هنوز دارم میپوشم تنوع جنس عالی قیمتها هم خوب بود انقدر باید بپوشی تا دلتو بزنه رد کنی هیچی نشده البته من یکی از دوستام اونجا بود رفتم خونشون و با پسرش جاهایی که بلد بود منو میبرد که قیمتها مناسب بود
من رفتم مرکز خریداش زیاده با قیمتای فوقالعاده مناسب
خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
2706