2733
2734
دکترم کلینیک خانواده و حجتیه هست. اتاقای کلینیک مثل زندانه اصلا دوست ندارم. حجتیه چطوره؟
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
من نمیدونم ولی خانواده سزارین کردم عااااااااااااالی بود حرف نداشت. مگه میخوای چیکار کنی همش یه شبه مهم رسیدگی و امکاناتشه. اندازه اتاقاش با صدوقی فرقی نداشت. من تا حالا حجتیه نرفتم عزیزم کلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم دکترم حجتیه و خانوادست. من تحقیق کردم اکثر بیمارا از حجتیه راضی بودن و گفتن الکی پولتو واسه خانواده هدر نده. البته خانواده خیلی خوبه ولی حجتیه هم خوبه. من اونجا سرکلاژ شدم و یه روز موندم خیییلی خوب بود یه اتاق داشتم و دو تا همراه. همه میگفتن از دوازده شب به بعد به همراه اضافه هم گیر نمیدن شوهرت راحت میتونه بیاد. خلاصه خوب بود دیگه
من خدایی دارم مهربان؛ خوب؛ قشنگ
مرسی دوستان از راهنماییتون. منم شنیدم خلوت و خوبه. فردا هم خودم میرم خود بیمارستان را ببینم . پریا جون منم اواسط بهمن زایمانمه. دکترت حقیقته؟ میشه به عنوان دوست ادت کنم که بعد از زایمانت هم ازت بپرسم چطور بود؟ امیدوارم به سلامتی زایمان کنی.
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
2740