2737
2739

سلام

لطفا نظرتون رو در مورد هر کدوم از این سونوگرافی ها که تجربه اش رو داشتید بگید

من برای سونو ان تی پیش دکتر پیری رفتم

حس میکنم دقت دستگاه و دقت خود دکتر پایین بود (شاید هم اشتباه میکنم ولی راضی نبودم)

هرچند جنسیت جنین رو درست تشخیص داد

حالا برای سونوی آنومالی نمیدونم دوباره برم پیشش یا برم رستاک؟

دکترم به من گفت برا آنومالی برم پیش دکتر پیری

شلوغه مطبش؟

هزینش چقد شد؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

شما هم مثل من کاربر قدیمی اید😍

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکترم به من گفت برا آنومالی برم پیش دکتر پیری شلوغه مطبش؟ هزینش چقد شد؟

نه اصلا شلوغ نبود

کل تایمی که من اونجا بودم پنج شش نفر اومدن و رفتن

سونوی ان تی برای من ۹۰۰ تومن شد

هزینه آنومالی رو نمیدونم

2728
نه اصلا شلوغ نبود کل تایمی که من اونجا بودم پنج شش نفر اومدن و رفتن سونوی ان تی برای من ۹۰۰ تومن ش ...

دکتر من که خیلی ازشون تعریف کرد

با اخلاق هست؟؟

دکتر من که خیلی ازشون تعریف کرد با اخلاق هست؟؟

آره دکتر خوش اخلاقیه

دکتر منم گفت یا برو پیش پیری یا رستاک

من میخواستم برای آنومالی برم رستاک ولی نظرات مردم رو خوندم دو دل شدم ☹ نمیدونم کجا برم 😐

آره دکتر خوش اخلاقیه دکتر منم گفت یا برو پیش پیری یا رستاک من میخواستم برای آنومالی برم رستاک ولی ...

چرا 

راضی نبودن از دکتر پیری؟

2740
چرا  راضی نبودن از دکتر پیری؟

نمیخوام بهت استرس وارد کنم ولی حس کردم دقتش توی انجام سونو پایینه

شاید هم من اشتباه میکنم

بخاطر اینکه سنم بالای ۳۵ سال هست منو ترسوند و گفت ان تی بالاست و باید سلفری بدی که دادم و خداروشکر مشکلی نبود

حالا دوست دارم واسه آنومالی برم یه سونوگرافی دیگه ، که اونم با خوندن نظرات در مورد رستاک نمیدونم چی کار کنم!!!

نمیخوام بهت استرس وارد کنم ولی حس کردم دقتش توی انجام سونو پایینه شاید هم من اشتباه میکنم بخاطر ای ...

آدم میمونه چیکار کنه

همش تو این دوران به آدم استرس میدن

نه هنوز ، آخر آذر ماه نوبت دارم

برو به نزرات اینجا کاری نداشته باش دخترعموی من امروز رفت فوق العاده راضی بود 

اینجا یا منشیهای جاهای دیگه هستن که میخان یه مرکز و دکتر خوب رو بکوبن یا خیلی پرتوقع هستن 

دخترعموم هم نطرات رو خونده بود دودل بود که تصمیم گرفت بره چون دید برای همه دکترها نطرات منفی دادن یه عده رفت هم راصی بود از رفتار منشی و پرسنل و هم دکتر 

خدایا شکرت
2706