2733
2739
عنوان

اسم دیان و دایان

8620 بازدید | 14 پست
سلام من عاشق اسم دیان Dian شدم توی بعضی سایت ها دیدم به کردی حاکم و پاشا معنی شده بود ولی تو ثبت احوال فقط Dayan هست که عربی هست لطفا هرچی راجع به این اسم میدونین بهم بگین . دایان چی؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دیانا میشناسم دختره دوستاش گاهی دیان صداش میزنن...
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2740
صفت خدا دیان (د فتحه یان)هست
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
بله عزیزم البته تا جایی ک من میدونم ولی اونی ک شما نوشتی اقتباسی از همین صفت خداوند در زبان انگلیسی احتمالا اگه سرچ کنی میبینی این اسم توی انجیل هم اومده ترجمه انگلیسی یا شاید توی ترجمه تورات اومده

سلام

من تو تمام بارداريم اسم دختر كوچولوم و ديان صدا زدم

موقع گرفتن شناسنامه ثبت احوال قبول نكرد و گفتن اسم ديان پسر ثبت شده☹️☹️در صورتي كه دَيّان اسم پسر هست نه دِيان .مجبور شدم اسم دخترم و ديانا بزارم اما ديان صداش ميكنم

ديان اسم دخترانه است با ريشه فرانسوي به معني فرزند بهشت

2706