2733
2739
عنوان

اونایی که موسیقیو حروم میدونن بیان

3571 بازدید | 318 پست
تو اون تاپیک نپرسیدم که بحث منحرف نشه رو چه حسابی میگین حرومه؟ منبع؟حدیث؟قرآن؟روایت؟
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اومدم فقط این کسایی که مخالفنو بشناسم
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2728
من این سوال و تو تاپیکشون پرسیدم جواب ندادن شایدم جوابی نداشتن
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
2740
مثلا خودش همسر داره ، به یه موسیقی گوش میده این تو نظرش میاد که مثلا با یه نفره دیگه ست، کلا ذهنش منحرف میشه سمت دیگه ایی، در اینصورت حرامه
از مولایم خجالت میکشم به خاطر این همه انتظار برای فرزند و غفلت از انتظار برای او... اللهم عجل لولیک الفرج
من شنیدم موسبقی که ادم رو از یاد خدا دور کنه و از خود بی خود کنه حرامه
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
بگو دلسا جان نمیدونم رو چه حساب واقعا ولی یه بار تو یه ایه خوندم فکر کنم سوره بقره بود که اونا که حلال خدارو حروم کنن به همون اندازه کارشون اشتباس که حروم خدارو حلال کنن لطفا کامل تحقیق کنین و بعد حکم به حروم بودن یا حلال بودن بدین روایات هم فقط معتبراشو قبول کنین
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2706