2737
2734

خیلی هوس قرمه کردم الان دارم درست میکنم واسه فردا ناهار ولی لوبیام کمه میشه فردا بخرم و بپزمش بعد اضافه کنم ب خورشت؟میگم نکنه خورشتم جا بیفته نصف لوبیا رو از اخر اضافه کنم خوب نشه؟

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...

در چ حد کمه؟

زیاد ام نریختی ایرادی نداره

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

عادتمه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هیچوقت حبوبات رو دوباره اضافه نمیکنم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731
2740

من طبق عادت و اعتیاد به گوشی دیر میخوابم نه دیگع لوبیاتو جدا بپز کامل که پخت بهش اضافه کن یه بیست دیقه یه ربع تو خورشت بپز با بقیه مواد اوکی میشه فک کنم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706