2737
2739
دیروز عمه پدرم میگفتن که به بچت انقدر غذای میکس شده نده مسیر گلوش تنگ میشه دیگه هیچی نمیتونه قورت بده!!!!!!!!!!!!!الان بچم یکسالشه چون رفلاکس داشت ومدام عق میزد منم از ابتدا میکس کردم.درضمن دکی به من گفته به بچت غذا بده حالا به هر صورتیکه میخاد باشه.اصلا بغیر از میکس نمیتونه بخوره.حتی اگه24 ساعتم هیچی نخوره چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاهشا برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید*****اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم*****
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خوب سعی کن کم کم غداهای معمولیشو بدی مثلا الان داری میکس میکنی کم کم له کن که تیکه های درشت هم توش باشه و با اب مرغ یا گوشت نرم کن که بتونه بخوره
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
کم کم شروع کن بهش غذا میکس نشده بده چون اره واست مشکل ساز میشه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738
مامان مهرسام
+1
1392/11/5 12:07 ب.ظ

خوب سعی کن کم کم غداهای معمولیشو بدی مثلا الان داری میکس میکنی کم کم له کن که تیکه های درشت هم توش باشه و با اب مرغ یا گوشت نرم کن که بتونه بخوره
آره نر مش کنی بهتر میخوره.. تا له باشه
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
یکساله است.نمیتونهههههههههه حتی یه ذره کوچک هم قورت بده.دارم دیونه میشم.از غذای انگشتی متنفره
خاهشا برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید*****اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم*****
ببین خانوم گل مسیر گلوش رو تنگ نمیکنه ولی بچه به جویدن غذا تنبل میشه . غذاشو میکس شده بهش بده بعد غذاهای انگشتی بریز تو ظرف رنگی و خوشگل بذار جلوش برداره بخوره یواش یواش هم برو سراغ غذای له شده و بعدش هم غذای ریز خورد شده
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706