2733
2739
عزیزم من تنها کسی که ازش خیلی راضی بودم و جواب گرفتم دکتر محمد نبوی هستش که مطبشون تو شریعتیه اگه بخوای آدرسش رو برات بزارم ایشون فوق تخصص اسم و آلرژی و ایمونولوژی هستن
خداوندا: مرا به بزرگی چیزهایی که دادی آگاه و خشنود کن تا کوچکی چیزهایی که ندادی آرامشم را بر هم نریزد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ﺮﺘﻛﺩ ﺪﻤﺤﻣ ﻯﻮﺒﻧ نام واحد: مطب دکتر محمد نبوی کد: TP920129 مسؤول: دکتر محمد نبوی تلفن: 22593328 آدرس: خیابان دولت - چهارراه کاوه - ساختمان پزشکان جام جم - طبقه 4 - واحد 17 گروه: دایرکتوری مشاغل پزشکی جمهوری اسلامی ایران > پزشکی و مراکز خدمات درمانی > پزشک : متخصص اطفال فعالیت: متخصص کودکان و فوق تخصص آسم و آلرژی و ایمونولوژلینی تعداد بازدید: 3320
خداوندا: مرا به بزرگی چیزهایی که دادی آگاه و خشنود کن تا کوچکی چیزهایی که ندادی آرامشم را بر هم نریزد...
مرسى گلم راستش براى داداشم مى خوام تا حالا چند تا متخصص رفته اما اصلا تاثیر نداشتند داروهاشون خالا تصمیم داره بیاد تهران انشالله که خوب بشن
چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...