2733
2734

به من گفتن دوتا پریودی دیگه؟؟

چرا پریودی بعد انجام نمیدن؟

چندتا جنین داشتید آیا بار اول گرفت؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

پنجاه روز بعد 

هشتا جنین داشتم 

بار اول سه تا انتقال دادن که یدونش گرفت

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
پنجاه روز بعد  هشتا جنین داشتم  بار اول سه تا انتقال دادن که یدونش گرفت

بسلامتی عزیزم...الان بدنیا اومده یا باردارید؟؟مشکل از خودتون بود یا همسرتون؟؟دختره یا پسر؟؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موقع پانکچر ۸تا تخمک ازم گرفتن ولی ۵تا جنین تشکیل دادن..‌گفتن دوتا پریودی دیگه برم...

2728
بسلامتی عزیزم...الان بدنیا اومده یا باردارید؟؟مشکل از خودتون بود یا همسرتون؟؟دختره یا پسر؟؟

شش ماه باردارم.دختره.همسرم یکم  ضعیف بود

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

۵۰روز بعد یعنی پریودی بعدیتون شد یا دومین پریودی؟؟

من موقع پانکچر ۸تا تخمک ازم گرفتن ولی ۵تا جنین تشکیل دادن..‌گفتن دوتا پریودی دیگه برم...

بسلامتی انشاالله هرچی خیره براتون پیش بیاد

۵۰روز بعد یعنی پریودی بعدیتون شد یا دومین پریودی؟؟

پریودی دوم 

2740
شش ماه باردارم.دختره.همسرم یکم  ضعیف بود

انشالله بسلامتی بدنیا بیاد عزیزم...بعد از انتقال چه کارایی انجام دادید که فکرمیکنید توی مثبت شدنش تاثیر داشته؟؟

انشالله بسلامتی بدنیا بیاد عزیزم...بعد از انتقال چه کارایی انجام دادید که فکرمیکنید توی مثبت شدنش تا ...

هر کاری که دکتر گفت انجام دادم دکترم معتقد هست که نباید استراحت کامل باشی وباید کارهاتو خودت انجام بدی وفقط خم و راست نشی وجارو برقی نکشی وچیز سنگین بلند نکنی.من از دوروز قبل از انتقال کله پاچه خوردم و نشاسته رو آب سرد وتا روز آزمایش هم چندین بار کله پاچه خوردم و نشاسته هم روزی دوسه بار خوردم .غذا شب مونده هم دکترم گفت اصلا نخورم وهنوز هم نمی‌خورم

اسی ایشالله زودی نی نی قشنگتو بغلکنی 🤲

تو ی تاپیک دیدم کراتین کردین 

راصی هستین؟ 

ریزش نگرفتین؟ 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
اسی ایشالله زودی نی نی قشنگتو بغلکنی 🤲 تو ی تاپیک دیدم کراتین کردین  راصی هستین؟  ریزش ...

ممنون عزیزم...بله من جای خوب انجام دادم و خیلی راضیم