2733
2734

سلام دوستان

من حدودا" یک ماه پیش یه عمل جراحی داشتم که البته تا شب مرخص میشدم قرار بود شوهرم پیشم بمونه فقط چون مامانم اینا نبودن مجبور بودیم دخترم رو بزاریم خونه مادرشوهرم ،شوهرم که بهش زنگ زد کسی نیست بچه رو پیشش بزاریم و تو بیمارستان هم نمیشه ببریم و خونه نگرانش میشیم تنها بمونه و گناه داره مامانش دارع میره عمل که تنها بمونه خونه خلاصه با این مقدمه چینی خواست دخترم چند ساعتی بره خونشون و برگشته بود به شوهرم گفته بود نه ما برنامه تفریح داریم نمیشه،شوهرم از اون موقع خیلی خیلی ناراحت شد و باهاشون قطع رابطه کردن البته اینم بگم ها قبلش هیچ مشکلی نداشتیم باهاشون واونا الان مشکل رو از طرف من می بینن که هیچ حرفی نزدم و فقط نظاره گر بودم،ببخشید چقدر حرف زدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هیچکاری کسی که دخترت نخواست مطمین باش خودتم نمیخواد اهمیت نده تابفهمن توهم انتظارایی داری ،نری منت کشی که بگن دیدین تقصیرخودش بوده

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️

[QUOTE=259394459]ببخشید اما از حجم بی مهری خونواده شوهرتتاپیک تو باورم نمیشه    [/QUOTبه خداراست میگه مادرشوهرمنم تاالان بچه ام یک ساعت نگرفته جوونم هست 

_خوشگلی زیر بنای خوب میخواد،زیر بناشم ذاته،وگرنه نهایتا یک‌ هفته خوشگل بنظر میرسی!😜🤌❤️
2738

خودتو بکش کنار،  شوهرت کار درستی کرده ولی هرکسی هم حرفی زد بگو کاری ب من نداره 

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

هیچی بذار هر چی شوهرت صلاح میدونه بشه، خوبه که ناراحت شده و قطع رابطه کرده، اصلا دخالت نکن. اینم که از چشم تو ببین یا نه اصلا مهم نیست. کارشون زشت بوده موقع احتیاج کمک نکردن، نوه شونه غریبه که نیست. تازه پسرشون بهش رو انداخته. 

لایک نکن لطفا
2706