2733
2739
عنوان

سفر تفریحی به هند

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
http://lastsecond.ir
با اتوبوس می برن، فاصله بین شهرهاش 250-200 کیلومتره ولی بخاطره شلوغی جاده هاش معمولا 6-5 ساعت طول می کشه! دهلی اونقدر بزرگه و شلوغه که فقط 2 ساعت طول کشید تا از شهرش بیایم بیرون!
دمپایی حتما حتما با خودتون ببرین چون هتل ها دمپایی ندارن!
الناز جان نگفتی هتلت چند ستاره است؟؟؟ کوچولوت چند وقتشه؟؟
تور 3 تا گشت می برتون و اون سه روز رو بهتون ناهار می دن! یک مبلغی تعیین کردن و به ما دادن به عنوان هزینه غذا و به رأی اکثریت رفتیم مک دونالد! دیگه اونجا هر کسی هرچی دوست داشت می خورد! غذای گوشتی ندارن و مک دونالد هم ساندویچ هاش مرغ بود حتی همبرگر مرغ داشتن، گوشت نمی خورن! معمولا هم تند تره شاید به درد نی نی نخوره! من 2 تا از این غذای آماده ها بردم ولی چون وسیله گرم کردن غذا تو هتل نبود نشد گرمش کنم و سرد سرد خوردیم! معمولا صبحانه هاش کامل و مفصله! سوپر مارکت هم هست ولی قیمت هاش نسبت به ایران یک کم گرون تره! برای نی نی ات تنقلات ببر
مرسی راحیل جان.

الناز جون من با دوستم صحبت کردم امروز میگفت ار دیروز تا بحال هوا گرم شده،

گفت ماه می و جون گرمترین ماههای سال در شمال هند هست ولی امسال نسبت به هر سال خیلی هوا خنک بوده ،

گفت خودشون میگن سابقه نداره این موقع از سال این هوا.

ولی در کل گفت از دیروز داره هوا گرم میشه.

بازم خواستی بری دمای هوا رو چک کن.

اگه نینی کوچیکه با خودت یه هیتر برقی واگه بتونی یه ارامپز کوچولو ببر اونجا غدا درست کن. چون غذای هند برای کوچولوها خیلی تنده.
2740

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011