2737
2739

من ۲ روز پیش عصب کشی کردم پانسمانش مثل گچ چسبیده میگم این و چجوری در میاره پر میکنه ؟

آمپول میزنه باز؟🥺 

درد داره؟

نه باباااا اصلاا حتی ی درصد درد نداره 

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با چی در میاره؟؟؟ نکنه با اون دریل تراش بده 🤯

اره با همونن باباا استرس جی داری  من حتی دندونای جلومم پر کرده ان ترس نداره کهه 

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
2742
یعنی با اون تراش میده واییییییییییی درد میگیره که 🤯😭 باز بی حسی بزنه یعنی

نه خواهر من بی حسی برا چی پانسمان روی دندونه اصلا به خود دندونم نمیرسه که بخواد درد بیاد

امیدوارم  من طاقت درد اندازه امپولم ندارم 😁

اگه جای من بودی جی میگفتی عادت میشه کم کم محض اطلاعات من بدون بی حسی دندون عصب کشی کردم😎😎

2740
اگه جای من بودی جی میگفتی عادت میشه کم کم محض اطلاعات من بدون بی حسی دندون عصب کشی کردم😎😎

اوووووو پس همونه میگی درد نداره تحملت بالاست 🤯 برای من قبل آمپول بی حسی دندونپزشکی هم ژل بی حسی زد😁