2737
2739
عنوان

شوهرمو پس فرستادم…

1793 بازدید | 35 پست

هی روزگار بعد عمری زندگی که باسختی ساختیم با یه زن خراب زشت ریختن روهم زیربار هم‌نمیره میگه اونجور که فکرمیکنی نیست زنه هم که از این پاچه پاره هاس اون‌طلبکاربود ومنوبه فحش بست ،خواستم برم محل کارش تا میخوره بزنمش ولی شوهرم‌التماس کرد که تومحل کارآبروشو نبرم، خیلی خویشتن‌داری کردم‌تا الان که نرفتم، هرچی شرط گذاشت ارومم‌نکرد تمام داراییش که چیزچشم‌گیری هم‌نبود یه خونه وماشین معمولی رو‌داد بهمحق طلاق هم‌دارم ولی میخوام چیکاروقتی حالم اینه 😞 همش میگه ببخش قبلا بارها‌بخشیدمش، ازیه طرف دوسش دارم ازیه طرف دلم‌میخواد بمیره، هیچ کس نمیتونه جاشوبرام پرکنه 

چطور یکساله باهمن میگه ولیفقط تماس بوده! وقتی هرروز تویه محل همکار بودن زنه که خیلی هرزه وبی چاک‌ودهنه مونده سرکارش شوهر من چندروزه نمیره سرکارمیگه هرچی توبگی هرکاری توبگی میکنم میگه بریم‌یه شهر دیگه هرکجا هر شرطی ولی ببخش

نمیتونم ببخشم عزت نفسمو‌ازم‌گرفت من ازنظر خودم کامل بودم تاحد خیلی زیادی ولی هیچوقت برام‌وقت نمیذاشت 

بنظرتون چیکار کنم؟ برم‌محل کار با زنه در بیفتم (در شانم نیست اخه😭وگه نه رزمی کارم)

یا طلاقموبگیرم‌، چندروزه گریه میکنه شوهرم ولی گریه هاش دردی از من دوا نمیکنه، صبح از خونه بیرونش کردم،چون به جنون رسیدم،تو ۱۵ سالی که ازدواج‌کردیم‌ هرگزمشکلاتمون باخانواده ها درمیان نذاشتیم وخودمون بسختی حل کردیم صبح گفتم فقط بروچمدونشو بست بره خونه پدرش ومثلا قراره کسی متوجه نشه ولی خون‌داره‌خونمومیخوره

امروز‌به وکیل‌زنگ‌زدم‌برای طلاق با ده تومن یه هفته ای طلاقمو‌میگیره خواستم‌برم‌کارت بکشم ولی تحمل کردم تا فرداشایدنظرم‌عوض‌شه 

نوبت مشاور‌برای پنج شنبه گرفتم‌تا پنج‌شنبه دق میکنم نظر شخصیتون روبگین بهم لطفا برم‌جرش بدم زنه رو؟ برای بار پنجم شوهرمو ببخشم؟یافردا برم‌وکیل بگیرم؟😔😔😔😔

شوهرشو پس فرستاد

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنه رو بیخیال 

چون بری اولین چیزی ک زنه بهت میگه (اگه تو براش خوب بودی سمت من نمیومد)اونموقع ادم بیشتر له میشه 

شوهرتو ادم کن یا بمون و ب غلط کردن بندازش 

یا برو و خودتو راحت کن از عصاب خوردی

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!
2742
2740

چون جای شما نیستم نمیتونم نظری بدم ببین باخودت چندچندی اگر میتونی ببخشی ببخش اگر تحمل دوریشو داری و واقعا از ته دلت ازش متنفری طلاقتو بگیر. تا پنجشنبه همه ی جوانب موندن و نموندن رو بسنج و تصمیمتو بگیر

اول از همه زنه رو پاره کن دوم هم وکیل 10تومن زر مفت زده، تو حق طلاق داری اصلا وکیل نمیخای  سو ...

چجوریه پس ؟ خودم چطور اقدام‌کنم؟‌ امروز‌اینقدرناراحت بودم بیست میلیونم حاضر بودم‌بدم 

اگه بار اول بود حتما میگفتم ببخش. آخه بار پنجم؟ چطور سری های قبل ک بخشیدی باز تکرار کرده. خب پشیمون نبوده ک تکرار کرده. همه چی بستگی ب خودت داره که چ جوری آروم تر میشی. مشاور بیشتر کمکت می‌کنه تا ما

2706