2733
2734
عنوان

خرید سیسمونی

369 بازدید | 29 پست

سلام خانمهای باتجربه ممنون میشم راهنمایی کنید...

فرزند من ان‌شاءالله اسفند بدنیا میاد. من یه سرویس خواب حبابی براش گرفتم ک گرمه و شامل تشک، پتو و قنداق فرنگی هست... و یه پتو بافت هم گرفتم.

کریر رو قصد خرید ندارم بنا ب دلایلی... سوالم این هست ک برای بیرون بردن یا مهمانی رفتن ک مثلا بچه خوابش میبره، چی لازمه؟ چون بهار گرم میشه فک کنم قنداق فرنگی بدرد نخوره. چیز دیگه نیازه بگیرم برای بیرون بردن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا کریر برای بیرون بردن بچه هست.

من داخل کریر یک روانداز نرم سبک روش مینداختم.

قنداق فرنگی اینا به درد نیمخوره

شما بچه یکماهه  رو که نمیبری بیرون.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
تا اردیبهشت ک هوا سرده همون قنداق فرنگی لازمشه بعدشم پتو دور پیچ ازین‌نازکا 

لازم نیست از این سرویس خواب مسافرتی ها بخرم؟ برای خوابش ک مهمانی میریم داخل همون قنداق باشه؟

2740
لازم نیست از این سرویس خواب مسافرتی ها بخرم؟ برای خوابش ک مهمانی میریم داخل همون قنداق باشه؟

این مسافرتی ها برا دم دستت تو خونه خیلی خوبه سبک و نرمه برا بچه برا بیرونم قنداق فرنگی باز میشه خودش یه پا تشک میشه واسش

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
این مسافرتی ها برا دم دستت تو خونه خیلی خوبه سبک و نرمه برا بچه برا بیرونم قنداق فرنگی باز میشه خودش ...

بیشتر روانداز منظورمه چون تشک رو دارم ولی روانداز برای بیرونش برای بهار ندارم... چی باید بگیرم؟

اخه عید میشه دیگه بالاخره رفت و آمد میشه 

من بچم اولم پائیزی بود

لباس مناسب تنش میکردم

و ی سرهمی کاپشنی یا مخمل

و یک دور پیچ داخل کریر

اصلا داخل قنداق فرهنگی نزاشتم.

امنیت نداره توی بغل بچه اون به اون کوچیکی

بازم خود دانی☺️

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706