2733
2734
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 696150 بازدید | 911 پست
فری جون اسمش رو میگذاریم : ذکرها و ختم هایی که معجزه می کنند
هرکس ختم و ذکری بلده که معجزه آسا حاجت می ده و مخصوصا اگه خودش تجربه کرده و خاطره قشنگی داره بیاد و بگه . مثل کاری که سروین جون کرد . منتها هر کس هر ذکر و دعا و نماز عالی که بلده رو بگه . من خودم چند تا دعا و نماز بلدم که تو توضیحش گفتند محاله روا نشه . از بعضی هاش هم به نحو جالبی نتیجه گرفتم .
فقط تو رو خدا بهم بگو چطور می شه برای تبادل نظر صفحه باز کرد
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
لیلی جون منم تو این کارت شریک میشم .منم چندتا نذر بلدم که خودم به طور معجزه آسایی حاجت گرفتم .تروخدا دعا کنید که این دفعه هم بگیرم خیلی خیلی برام مهم همین جا نذر میکنم اگر حاجتم و بگیرم بعدش همون نذرو به نیت برآورده شدن حاجت همتون دوباره انجام بدم .من و یادتون نره.
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها جون یک خبر خوب
تاپیک رو باز کردم . اینجاست
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=30789
به دست های او نگاه می کنم ، که می تواند از زمین ، هزار ریشه ی گیاه هرزه را برآورد ، و می تواند از فضا ، هزارها ستاره را به زیر پر درآورد ، به دست های خود نگاه می کنم ، که از سپیده تا غروب ، هزار کاغذ سپیده را سیاه می کند ، هزار لحظه ی عزیز را تباه می کند ، مرا فریب می دهد ، تو را فریب می دهد ، گناه می کند ، چرا سپید را سیاه می کند ، چرا گناه می کند ؟
فریدون مشیری
2728
خواهش می کنم فری جون . دست گل تو هم درد نکنه
فریدون مشیری
سلام
من برای اولین بار است که توی این تاپیک می آیم قبلاً در اینجا خواندم که ختم بسم اله حاجت را بر آورده می کند من هم تصمیم گرفتم که این ذکر را شروع کنم البته هنوز به اتمام نرساندم که خدا را شکر حاجتم را گرفتم نذر کرده بودم اگر حاجت گرفتم بیام و در اینجا عنوان کنم امیدوارم خداوند بزرگ حاجت همه را به زودی برآورده کند
2740
سلام
ماهک عزیزم بهت تبریک میگم عزیزم انشالله به تمام خواسته های دلت برسی التماس دعا
آریانا جان به امید به لطف خداوند ادامه بده دوستم
مانلی عزیزم قطع امید از خداوند کفر محسوب میشه دوست خوبم به خودش التماس کن ولی صلاح خیر ازش بخواه
من هم از دیروز ختم بسم الله الرحمن الرحیم رو شروع کردم
فریدون مشیری
لیلی جان او ختم یاسین عدداش به این صورت.بعد از امام مبین 7بار صلوات بعد حاجت بعد 7بار صلوات.بعداز آیه 40 یسبحون همینطور .آیه 58 ، 14 بار خونده شه بعد همان 7صلوات ...... آخرش هم 100 بار یا مفرج الهم
ناراحتید ؟ غمگینید ؟ احساس نا امیدی می کنید ؟ من فقط با شما به انداره ى یک دعا فاصله دارم ، با من حرف بزنید خدا
لیلی جان او ختم یاسین عدداش به این صورت.بعد از امام مبین 7بار صلوات بعد حاجت بعد 7بار صلوات.بعداز آیه 40 یسبحون همینطور .آیه 58 ، 14 بار خونده شه بعد همان 7صلوات ...... آخرش هم 100 بار یا مفرج الهم
ساراجان
چرا به اون سایت هم نمیآی
جات خالیه
من این ختم رو تو سایت دیگری دیده بودم . خیلی با ختمی که شما معرفی کردی متفاوته . شاید ختم دیگریه . در هر صورت سوره زیبای یس قلب قرآنه و مطمئنا ختومات مختلف داره .
تو همین تاپیک سروین یکی از دوستان ختم یس ساده تری رو معرفی کرده که اون هم حاجت میده .
ساراجون منتظرتیم
فریدون مشیری
فری گلم حال و احوالت چطوره ؟
فریدون مشیری
2706