2737
2734

یه توضیح بدم،

خونواده من مذهبی هستن مذهبی خیلی زیاد،

خودم معمولی هستم 

خونواده همسرم بسیار باز هستن و کلا اهل دین و ایمان نیستن.

کلا هیچ وقت حجاب و اینا نداشتن و همیشه مراسم هاشون قاطیه و...

فقط مادرهمسرم اهل نماز و اینا بوده و سعی کرده همسرم رو راهنمایی کنه 

از یه سنی به بعد همسرم تحقیق کرده و خودش مسیرش رو انتخاب کرده 

و الان بسیار مذهبیه 

من خیلی براش احترام قائلم و بخاطر این استقلالش انتخابش کردم 

خب من بخاطر جو خونواده‌م چادری بودم و فکر میکردم این پوشش انتخابمه 

چند ساله که نظرم عوض شده و از همسرم خواستم که به استقلال تفکرم احترام بذاره و پوششم رو عوض کردم ولی باز هم حجاب میگیرم 

امروز خونواده همسرم (مادرشوهر و خواهرشوهرم) خونمون بودن که تدارک دیدیم باهم رفتیم پل طبیعت

مادر شوهرم یهو اومد کشیدم کنار بهم گفت دیگه چادر نمیزنی؟؟؟ (خودش چادریو اینا نیستا،خواهرشوهرمم کلا با بلوز شلواره و بدون حجاب)

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

منم یه لحظه شوکه شدم!نمیدونستم چی بگم 

گفتم جان؟ چطور؟

گفت چون دیدم چادر نزدی!!!دیگه چادر نمیپوشی؟

منم گلومو صاف کردم گفتم شما چطور؟ دیگه اون کاپشن پفیه رو نمیپوشید؟ 😐( که مثلا به 

روی خودم نیارم داره دخالت می‌کنه)

گفت چه ربطی داره!!! سینا راضیه چادر نمیپوشی؟

😐😐😐

منم محترمانه گفتم ببخشید ولی فکر میکنم سوالتون سوال درستی نیست، و خیلی خصوصیه 

ببخشید وسریع رفتم کنار کالسکه دخترم که خواهرشوهرم داشت میبردش 😑 

و الانم اومدیم خونه و سریع اومدم تو اتاق که بخوابیم...

اعصابم خورد شد...

نمیدونم صبح چه رفتاری نشون بدم 

اگه دوباره بپرسه چی 😑😑😑 به اووون چه آخه 

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

چقدر بعضی مادرشوهرا وقیحن. بگو تو فضولی نکنی و آتیش نندازی همسرم راضیه  اگه نخوای نظرشو عوض کنی. خدا نگذره از هرکی که تو زندگی بقیه دخالت میکنه با پررویی

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یک کلام میگفتی نه نمیپوشم. اختیار پوششم با خودمه.

بعدشم به رو خودت نمی‌آوردی دیگه.

والا پوشش به همسرم ربطی نداره چه برسه مادرشوهر.

مگه اینکه همسر آدم نظر بده برای انتخاب بهتر نه تعیین و تکلیف کنه

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...
2740
وا..خیلی راحت میگفتی نه نمیپوشم این اداها دیگه چی بود؟؟

بیشتر ازین که به خودش اجازه داده این سوال رو بپرسه ناراحت شدم! 

مگه من ازش میپرسم چرا اینجوری هستی؟ 

یک کلام میگفتی نه نمیپوشم. اختیار پوششم با خودمه. بعدشم به رو خودت نمی‌آوردی دیگه. والا پوشش به هم ...

آخه به این فکر میکنم اصلا چرا به خودش اجازه داده این سوالو بپرسه 😐 

مگه من بهش میگم تو چرا اینجوری ای؟ 

از دختر خودش جرات نداره چیزی بپرسه! 

بعد راجع به چاپر پوشیدن یا نپوشیدن من نظر میده!!!!

راحت جواب میدادی و تمام ..میگفتی تصمیم خودمه و همسرم هم میدونه ..دیگه ناراحتی نداره ...یاد بگیرین را ...

آخه آدم که نباید هرچی اومد تو ذهنش بپرسه! 

اونم یه مسئله شخصی 

مگه من راجع پوششون سوال میکنم

بیشتر ازین که به خودش اجازه داده این سوال رو بپرسه ناراحت شدم!  مگه من ازش میپرسم چرا اینجوری ...

اون این اجازه رو به خودش داده و راحته...تو چرا غصه میخوری و ناراحت میشی...اون در حد عقل و شعورش عمل میکنه...قرار باشه همه با عقل و شعور باشن که این دنیا گلستون بود...اسون بگیر تا بعدم به خاطرش خودخوری نکنی...از این دلخوریا زیاد پیش میاد...بخوای برای هرکدوم این همه انرژی بذاری و حرص بخوری که دوسال دیگه همه موهات سفید میشه

난 물만난 물고기 soak up the music
آخه به این فکر میکنم اصلا چرا به خودش اجازه داده این سوالو بپرسه 😐  مگه من بهش میگم تو چرا ای ...

همیشه همینه حرفایی که جرات ندارن به دخترشون بگن به عروس میگن.

البته همه هم این نیستن

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...
2706