2733
2734
سلام خانمهای گل بلوار فردوسی من هیوا هستم28 سالمه و2 ساله عروسی کردم والان یه ماهه که تصمیم گرفتم برا نی نی اقدام کنم میخواستم با خانمهای مثل خودم دوس شم این تایپیکو راه انداختم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
هیوا جان سلام ببخشید اگر سوالم ربطی به تاپیکت نداره ولی من هم خیلی سال فردوس زندگی کردم والان مدتی دنبال یکی از دوستام میگردم که اسمش هیوا بود می خواستم بدونم شما دبیرستان وحدت می رفتی؟منم 28 سالمه با خودم گفتم شاید شما همون هیوا هستی چون همسن هم بودیم.
فامیلی دوست من ربانی بود
خواهش میکنم من ماما سراغ ندارم ولی پستت اینجا باشه شاید کسی سراغ داشت....حالا مشکل چیه برادر؟کجا فردوسین؟براتون از دوستام میپرسم ماما یا دکتر زنان؟حتما باید تو فردوس باشه؟اخه اینجوری یکم سخته....بهناز جون نه من اون هیوا نیستم ولی خوشحال میشم از اشناییتون....
سلام دوستان.ما هم بلوار فردوس میشینیم.من الان9ماهه باردار هستم وقراره که تا 10 روز دیگه زایمان کنم.برام خیلی دعا کنید.هرچی جلوتر میریم ترسم از زایمان وبچه داری بیشتر میشه.اوایل خیلی دوست داشتم ولی الان میترسم.التماس دعا
2706