2737
2734
عنوان

کیا عروس مطیع دیدن که اختیارش دست شوهر و خانواده شوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 15448 بازدید | 565 پست

من باید هر روز به مامانم سر بزنم همسرم هم حق نداره چیزی بگه یعنی اصلا چنین آدمی نیست خیلی به عقاید من و خانوادم ارزش می‌زاره من به خاطر وابستگی به خانوادم شهر دیگه نرفتم و همسرم هم قبول کرد و اینکه اینجور آدما همسرشون بی عرضه تشریف دارن که اختیار دست مادر شوهره من که اینجوری باشه دق میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا توبه باز اینو دیگ نشنیدم  ما مال منطقه  خاصی ایم  و پررسم  ورسوم  و ...

ببخشید جسارت نمیکنم کجایی هستید ؟این رسماً برا قرن‌ها پیش هست یعنی چی عروس مگه کنیزه؟دست ببوسه ؟تو‌اسپزخونه غذا بخوره واقعا شوکه شدم 

2728

یه دختر۱۴ساله که مادر پدرش جدا شدن و دادنش به یه لات وحشی.اینقدر کار میکنه خونه مادر شوهر.یارو هم هر روز خیانت میکردکتک هم میزد زنش حامله بودتا اینکه بخاطر دوست دخترش با یه پسره دعوا کرد و به جرم تجاوز وضرب وجرح ده سال زندان محکوم شد.دقیقا هفته اول زایمان زنه.اومدن اون مرتیکه رو گرفتن بردن😔حالا دختره۱۶ساله با یه بچه بدون شوهر

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

یا خدا باز چنین خانواده های عقب مونده و پستی پیدا میشن من کلا شوکه شدم خواهر شوهر و مادر شوهر خیلی بی جا میکنن دستور میدن مگه الان بازم چنین آدمایی هستن قلبم درد گرفت مگه واجبه شوهر با چنین خانواده های عقب مونده و بی فرهنگی 

مامانم 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.
2740

من یه داداشم زور گوعه مسطه رو زنش به داداشم کاملا مطیع زنشه به نظرم همه چی به مرد ربط داره اون داداش که مسلط هستش رو زنش حاضره ما رو فدا کنه که زنش ناراحت نشه که البته برای ما اصلا مهم نیست بهش محل نمیدیم اونیکه ام حاضره زنش رو فدا کنه که ما ناراحت نشیم که اونم ما اصلا سو استفاده گر نیستیم و اصلا ناراحتش نمی‌کنیم و اتفاقا بیشتر احترامش و داریم

من یه داداشم زور گوعه مسطه رو زنش به داداشم کاملا مطیع زنشه به نظرم همه چی به مرد ربط داره اون داداش ...

ما هم بخوایم میتونیم استفاده کنیم چون خبلی عروسمون حساب میبره😒😀

میشه مث عروسا خالم

2706