2733
2739
عنوان

کیا عروس مطیع دیدن که اختیارش دست شوهر و خانواده شوهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 15448 بازدید | 565 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مث جاریم عروسا خالم و... دوس داری!

ولی فک کنم هیچ کس من نیس دهه هفتادی ام ام دارم تو دهه30.40زندگی میکنم لا اقل اونا یکیو داشتن من هیچچ کس ..هیج جا 

فک میکنی دوست دارم؟!!؛؟

یه آدم بی اعتماد به نفس خنگ خر بی سیاست و افسرده و روانی ام....اینطوری زندگی میکنم به خاطر یکی دیگه....

بعد میگه تو از همههههه بد تری اینجای که زورم میاد

واقعا دلم پره

اره تو فامیل ما داریم ۲۲سالشه از بچگی شوهرش دادن ۱۲سالگی 

بعد با مادر شوهرش خونه میگیرن تمیز کاری و پختن غذا با عروسه هرجا برن با اجازه مادر شوهر برای مادر شوهر مهمونم بره باید کلفتیشون و بکنه لباسای همشون و اون می‌شوره 

فقط برای اینک شهر شوهر کنه و یکم طلا بهش آویزون کنن جهیزیه هم نخرید ارزشش تا این حده 

ولی فک کنم هیچ کس من نیس دهه هفتادی ام ام دارم تو دهه30.40زندگی میکنم لا اقل اونا یکیو داشتن من هیچچ ...

تک عروسی

خب چرا اینجووری شوهرت میخواد و خانواده ش یعنی؟!

اونا هم کسی ندارن والل

2740
من با خانواده ای ازدواج کردم ک رسم ندارن عروسشون تنها بره بیرون شوهرمم همین عقیدشه

چه وحشتناک

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

همسایه ما یدونه پسر داره فقط بعد طبقه بالا مادرش میشینن عروسش همه کاراشون رو می‌کنه حتی با دست همیشه لباساشون رو میشوره تو روستا گوسفند و اینا دارن عروسش همه کارا رو میگه باید انجام بده ،بدون مادرشوهرش هم هیچ جا نمیره هر جا بره باید با مادرشوهرش باشع

2706