2737
2739

و چجوورن تعریف کنید

ما همسایمون فامیل شوهر هم هست دوتا دارن دیروز یکیشون میگفت دوس دارم مهمونی برم خونه خواهرم نمیذارن!

حتی روز تعطیل قبل 8 بیدارن که کارا خونه مادرشوهر بکنن و گاهی خواهرشوهرشون

بیرون جایی بحوان برن فقط با هماهنگییی

😐😐😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

اطرافم بوده ولی نه الان سی چهل سال قبل، الان دیگه نماییم تقریبا

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من با خانواده ای ازدواج کردم ک رسم ندارن عروسشون تنها بره بیرون شوهرمم همین عقیدشه

منم اوایل ازدواجم شهر شوهرم بودم مامانش نمیذاشت تنها جایی برم توجیحشم این بود ک دست ما امانتی ولی من نتونستم تحمل کنم و برگشتیم شهر خودم از دستشون راحت شدم 

اولش شاید اینجور باشه ولی بعد ها صد در صد به جایی می‌رسن که همه ی این کارها رو میزارن کنار 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706