2733
2739
عنوان

سرنوشت دخترم

1456 بازدید | 66 پست

من جدا شدم و چون وضع مالی همسر سابقم خیلی خوبه با دخترم قرار گذاشتیم که پیش باباش بمونه و هروقت دلش خواست بیاد پیش من حوصلش باز بشه ولی اخیرا باباش دنبال بهونه میگرده و بهش گیر میده  کتکش میزنه بدرفتاری میکنه و فحشای رکیک و ... میده دخترم الان ۱۳ سالشه و شدیدا از لحاظ روحی داغون شده .چن روز پیش دعوا کردن بهش گفته میبرمت میزارم یتیم خونه اسمم از شناسنامه م پاک میکنم 

یعنی الان روح و روانم به هم ریخته 

زنگ زدم بهش گفتم خرج و مخارج دخترم و بده بزار بیاد پیش من گفت ۵۰۰ تومن بیشتر نمیدم .میخوای نگهش داری از پول خبری نیست بمونه هم پیش من انقد میزنمش دیوونه بشه .

به دخترم گفته نمیخوامت 

دوست ندارم 

یا برو پیش مادرت یا هرجا دلت خواست برو 

فقط نمیخوامت دیگه 

گناه دخترم چی بوده؟رفته تو روبیکا با یه پسری چت کرده باباش دیده بهش میگه فاحشه 🥺😭😢

LilySlim Fitness goals tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

میشه بیاریش پیش خودت؟؟گناه داره خیلی سن حساسیه 

گور بابای پول روح و روانش مهم تره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706