2733
2739
عنوان

عمل جمجمه نوزاد سه ماهه

3190 بازدید | 36 پست

سلام ملاج ودرز سر بچم بستست قبل اون استان خودمون  بردم گفت عمل نمیخواد اما تهران فوق تخصص و جراح هر دو دیدند جراح گفت حتما عمل میخواد درز ملاجشم داره بسته میسه و سرش. بدفرم شده گفت مغز تحت فشاره الان مشخص نمیشه...دارم میمرم گفت یه درصد ریسک داره بیهوشی خونریزی از اونور عمل نکنم خدا میدونه چی بسرش میاد لطفا اگه عمل داشتن کسی‌ راهنمایی کنه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

انشاالله که هرچه زودتر خوب بشه حتماً عمل کن. به حرف دکترا گوش کن 

خداجونم خیلی دوستت دارم مرسی که. پسرم صحیح و سالم اومد توبغلم. خودت مراقبش باش که بسلامتی بزرگ بشه و سالم و صالح باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تجربه نداشتم و ندیدم تو اطرافیان اما اومدم بگم انشالله کوچولوت زود زود خوب بشه 

میشه برا تشکیل قلب نینیم یه صلوات بفرستین (االهم صل علی محمد و ال محمد)****۱۴۰۱/۰۷/۲۷ ۷هفته قلب بچم تشکیل شده بود خدایا هزار مرتبه شکرت میشه برای سلامت به دنیا اومدن نینیم دعا کنین ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ غربالگری اولمو رفتم همه چی خوب بود خدایا دل همه منتظرارو شاد کن 

هیچ اطلاعاتی ندارم متاسفانه عزیزم 

ولی به حرف فوق تخصص گوش کنید انشالا ک عمل خوبی داشته باشه 

خدا مراقب نی نی کوچولوها هست نگران نباش 

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
2740

خود دانی دوست عزیز انشالله بچت زود خوب بشه ولی من وقتی خواهرم کوچیک بود دکتر گفت مغزش کوچیکه باید عمل بشه  که خداروشکر   رفتیم یه دکتر دیگه  و گفت اصلا نیاز نیس   کی گفته مغزش کوچیکه  حالا هم هیچ مشکلی نداره  خواهرم  نوزاد سه ماهه خیلی کوچولو عه  خدا نگهدارش باشه

ای خدا ناراحت شدم.ان شاالله خدا هیچ پدرمادری رو با بچش امتحان نکنه.خوب مبشه هرکاری لازم از الان انجام بده فردا پشیمون نشی.اگه ملاج بسته باشه راست میگ مغز به مرور بزرگ میشه بد ملاج بسته اجازه نمیده و تحت تاثیرمبزارش ولی عمل کنه خوب میشه مطمئن باش❤️❤️❤️❤️

من مادری هستم از تبار لرستان🤩خدالایقم دونست بهم دوتا فرشته پاک داده که کل روزگارموباهاشون تقسیم کردم❤️خداشکرت بخاطر همسرم و گل دخترام😍توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونو داری😍#الله

خودت میدونی عزیزم ولی یه درصد ینی خیلی ریسک پایینی داره و چون کار علمه اونو گفته بالاخره خدا ک نیست پزشکه

بنظرم عمل نکنی ریسکش بالاتره بین بد و بدتر حداقل بد بهتره

انشاالله زود زود خوب بشه

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم!  بر عکس همه تون قدیمی نیستم🤣. فعلا کل تایمم تو نی نی سایت میگذره چون نی نی دارم و همش خونه م🥴. دوس دارم تو تاپیک همه تون نظر بدم😂 و به همه کمک کنم.🥲

عزیزم طلاعینندارم ولی برای موفقیت عملش و سلامتیش دعا میکنم نگرران ننباش 

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
دعا میکنم انشالله سلامت و تندرست باشه خدا برات حفظش کنه 

فدات ممنونم عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊