2737
2734
عنوان

آه مظلوم میگیره

665 بازدید | 14 پست

سلام عزیزان می‌خوام یه ماجرایی که برا خودم اتفاق افتاد بگم براتون مادرشوهرم خیلی ظالم هست خیلی اوایل ازدواجمون اونقدر منو اذیت کرد که خدا می‌دونه خدا یه کاری کرد که رفتم یه شهر دیگه آخه شغل شوهرم داده بودن اونجا 

خلاصه دست از اذیت من برنداشت بیار الکی سر ترشی درست کردن یه دعوایی راه انداخت منو تو سرمای زمستون با یه بچه دو ساله گذاشت موندیم راه پله هیشکی خونه نبود شوهرم و پدرش رفته بودن مزرعه دوساعت با بچه شیر خواره دوساله یخ زدیم بعدش شوهرم با پدرش اومد خونه زنه مارو با  با داد بیداد انداخت بیرون رفتیم خونمون بعد20روز صبح ساعت 8دیدم گوشیم زنگ میزنم برداشتم دیدم مادرشوهرم داره گریه می‌کنه گفتم چی شده گفت بلند شید بیاد خونه خراب شدم گفتم اتفاقی افتاده گفت راه پله آتیش گرفته سوخته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چه خوب و چه زود ‌

به من دورو بریا حدودا ۱۳ سال قبل ظلم کردن .  اما اتفاقی نیافتاد براشون .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

خلاصه همون راه پله که منو بچم یخ زدیم و من فقط گریه میکردم از برق اتصال می‌کنه نمی‌دونم چی میشه آتیش میگیره کل راه پله سوخت دودش هم خونه مادر شوهرم سیاه کرد فرش دست بافت هاش سیاه شده بودن انگار روغن سیاه زده بودی به خونه 

2738

من خیلی دلم پاک هست اذیتم به یه مورچه نمی‌رسه هروقت ناراحتم می‌کنه فورا آه م میگیره هیچ وقت هم نفرینش نکردم 

نه اصلا هم آدم نشده همون همیشگی هست 

چه خوب و چه زود ‌ به من دورو بریا حدودا ۱۳ سال قبل ظلم کردن .  اما اتفاقی نیافتاد براشون .‌

۱۳سال من منتظرم حق موخدا بگیره اما ۱۳سال خیلیه 

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
میخواستم بگم باید خدارو خوب شناخت مطمین باشیم یکی اون بالا هوامونو داره 

امیدوارم خدا حقمو از این دکتر بیشرفی که رفتم بگیره 

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
۱۳سال من منتظرم حق موخدا بگیره اما ۱۳سال خیلیه 

اره فعلا که منتظرم :( 

خانواده شوهرم نیستن . فک و فامیلا و دور و بریای خودم هستن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706