2733
2739
عنوان

اپیلاسیون ناحیه تناسلی ضرر داره؟

20102 بازدید | 13 پست
من چند باری این کار رو کردم. نمیدونم ضرر داره که همیشه استفاده کنم یا نه . احساس میکنم که جوش های زیر پوستی میاره . پوست رو شل نمیکنه؟
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بچه منم انجام میدم 2 ساله، ولی بچه ها ترسوندن میگن عفونت منتقل میشه! شرق تهران جایی رو میشناسید که کارش تمیز باشه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2740
خب جایی که میرم ملافه یکبار مصرف میزاره . دستکش هم دستش میکنه . از چوبک جدید برای مالیدن موم استفاده میکنه. دیگه چه چیزی رو باید در نظر بگیرم؟ چند باری که رفتم نفر اول بودم. بازهم باید نگران بهداشتش باشم؟
خب دارم فکر میکنم که نرم دیگه اپیلاسیون ... چند وقت پیش چند تا دونه خیلی ریز پوستم تو نو ناحیه زد ... یعنی مردم تا فهمیدم چیزی نیست. نگران بودم که زگیل گرفته باشم. اما عفونت تو ریشه مو بود. واسه همین به فکر افتادم شاید اپیلاسیون مشکل داره . الان موهام شل شده با موچین راحت کنده میشه. قسمت های بالای بیکینی رو میتونم با موچین تمیز کنم اما زیرش فکر نکنم بشه . اپیلاسیون اون قسمت ها رو خوب تمیز میکرد.
وای بچه ها منم همیشه میرفتم ولی دوبار آخر ، حسابی جوش زد یکی دوتا قسمتشم گلوله شده بود. فشار دادم یک عالم خون و چرک و مو زد بیرون کلا از ریخت افتاد :(((((
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد