2733
2734
عنوان

بالاخره سونوی آنومالی رو نرفتم

31945 بازدید | 89 پست
من الان هفته 22 هستم از هفته 19 میخواستم برم ولی ترسیدم مثل بچه خواهرم هنوز خوب تشکیل نشده باشه و منو بترسونن امروزم ک خواستم برم شوشو نذاشت گفت دکتر هرچیم بگه من نمیذارم سقطش کنی قانونم ک نمیذاره پس نرو ک الکیم نگران نشی حالا نمیدونم چیکار کنم
خدایا خودت پسرکوچولومو برام حفظ کن...به هرکسی که منتظره ازین هدیه های قشنگت بده
بعضیا اینطوری راحت ترن. اجبار که نیست عزیزم. ولی قانون میزاره، یکی از اشناهای ما چند هفته پیش تو بیست و شش هفتگی فهمیدن بچه ش کلیه نداره اصلا. ختم بارداری دادن. میگفت سقطش نمیکنم، دکتر بهش گفت خودت جهنم دوست داری یه بچه رو بیاری تو این دنیا که یکسره عذاب بکشه? یکسره دیالیز بشه? این خودخواهیه.دیگه راضی شد
دنیای من محمدرضا و محدثه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اشتباه کردى عزیزم باید میرفتى ...ا به دلتم بد نیار که مشکلى باشه خداى نکرده ...
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
2738
به بچه خواهرم ک 3 بار رفت سونو همش گفتن یه پای بچه کوتاهتر میشه تا زایمانش هممون حالمون بد بود ولی وقتی دنیا اومد سالم بود
خدایا خودت پسرکوچولومو برام حفظ کن...به هرکسی که منتظره ازین هدیه های قشنگت بده
ب نظر من کسی پیدا نمیشه اندازه ی من سونو و ازمایش رفته باشه الان نی نی من تک شریانیه چی شد ؟ سقط نکردن حتی امینو سنتزم رفتم و کلی سونو و ازمایش اگه میدونستم سقط نمیکنند محال بود این همه فشار روحی بکشم بخاطر حرف دکتر و سونو ها
نرفتنت می تونه جنایت در حق بچه باشه. اینکه بدونی مشکل داره بهتر از اینه که ندونی. من که معتقدم به آدم رو بیاری تو این دنیا که می دونی زجر میکشه که گناهه. دوما حالا حداقل بدونی بچه مسکل داره خودت رو براش آماده می کنی چون باید از لحظه تولدش تحت نظر دکتر و تحت درمان باشه. خوب دونیتنش بهتر از ندونستنش نیست.
2706