2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
در دوره دانشجویی تنها رشتی بودم و میدونستم وقتی دانشگاه تموم بشه همشون میرن الانم همینطوره من موندم و چند گروه وایبر و دیگه هیچ دوستی ندارم گه برم سر قرار مهمونی تولد هیچیییی
سلام منم همیطور ..تو اىن شهر هم خودم غریبم هم همسرم ...هیچ دوستى ندارم ..تنهاى تنهام ..
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
کجاس شهرت
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا شکرت که منو لایق مادرشدن دونستی
2738
منم دلم لک زده واسه مهمونى ..واسه خندیدن وخوشگذرونى .....
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
آرام بانو تو شهر خودتى ؟فامیلت پیشتن؟ من که نه فامیلى نه دوستى
2706