2737
2739
سلام دوستای گلم من یه پسر 9 ماه و 10 روزه دارم اما وزنش خیلی کمه از نمودار کمتره هر کاری هم می کنم تپل نمیشه اولا رشدش از نمودارش خیلی بالاتر بود اما حالا کم شده وزن هنگام تولدش 2900 پایان 9 ماهگی 7750 نمی دونم کسی تجربه داشته یا تونسته بچه لاغرشو تپل کنه تو روخدا راهنمائی کنید
حراج کلیه لوازم http://cashop.persianblog.ir/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

salam azizam negharan nabash,manam pesaram mesl pesar shoma bood on mogheh doctor bordam ghoft bayad azmayesh bedi barash azmayesh ham gherftan azash vali kolan hamin tori bood alan ham 6 salesh va kelas avaleh bazam vaznesh kameh,negharan nabash khob misheh
با بهترین قیمت محصولات اوریف لیم را بخرید..
09301064977
2728
2738
گیلدا جون یه آز ادار بده . شاید هم داره دندون در میاره از کی وزنش کم شده ؟؟؟ دندون داره الان ؟؟ رهای منم موقع دندوناش خیلی بدغذا میشه الانم که 1 سالشه به زور غذا میخوره.
گیلدا جون هستی منم ریزه ولی ببین این چیزایی که میگم بدردت میخوره
تو غذاهاش اعم از فرنی و سرلاک و سوپش پودر بادوم بریز.مثلا تو پیاله سوپی که میخوای بدی یه ق چایخوری پودر بادوم بریز.تو ماستش پودر گردو یا پودر کنجد بریز.از جوانه ها یا پودرشون تو سوپش استفاده کن.کته ماهیچه خیلی مقویه.اگه با غذاهای جامد مشکل داره کته ماهیچه رو یه کم نرمتر بردار و میکسش کن بده نوش جون کنه.ماست پرچرب یا خامه ای بهش بده.خامه یا دنت هم خوبه.بعد از غذا بستنی هم چاق کنندس.
مامانای دیگه هم اگه چیزی میدونن بگن لطفا
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
عزیزم شاید فرم بدنش اینجوریه. دعا کن سالم باشه.وزن اصلا چیز مهمی نیست .فقط تو سال اوله که موضوع جذابیه و همه خوششون میآد . دختر من 10 سالشه و هر وقت تو این 10 سال میرم دکتر غر میزنه که چرا لاغره ولی برای من مهمه که سالمه و خدا رو شکر تو سه رشته ورزشی اوله و درسش از همه بچه های کپل مدرسه بهتره .الان تمام بچه های چاق کلاسشون دارن رژیم میگیرن.فکر کن تو سن بلوغ و رشد باید رژیم بگیرن.
من خیلی تحقیق کردم بعضی افراد هورمون چاقی ندارند و خدا رو شکر پسر شما جز این دسته است .فقط بهش برس که قوی باشه.روی ماهشو میبوسم.
پسر من وزن تولدش 3بوده الان 11 ماهشه 7کیلوه شدیدا لاغره تا ماه 5وزنش خوب بالا رفت رسید بن 7 اون موقع تا حالا وزنش متوقف شده شیر خشک اصلا نمیخوره شیر خودمم بد میخوره ...هر کاری بگین واسه تغذیه اش کردم فایده نداره چک کامل هم کردم شکر خدا سالمه ولی دگه کم اوردم نمیدونم چیکار کنم واسه وزن گیریش
2706