2737
2734
سلام . بعد از یکسال و چهار ماه که از تولد دخترم میگذشت . 20 دیبشت امسال پریود شدم . باید 20 خرداد هم پریود میشدم ولی از 10 خرداد تا حالا لک بینی دارم . هنوز هم پریود نشدم
من بودم سریع یه تست خون بارداری می دادم.اگر باردار نبودم صبر می کردم تا وقت دکترم 10 روز بعد.اگر بودم با منشی تماس میگرفتم
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من اینطوربودم بعد درست شد چون چندوقته نیومده بهم ریخته منم دقیقا بعدازده ماه پری اومد لک شدم بعد خودش درست شد
یه پنج هزار تومنی گذاشتم زیر فرش که یادم بره بعده ها پیداش کنم خوشحال شم.اما الان 3 ماهه از فکرش بیرون نمیام چکارکنم😂😂😆😆😆😆
آره هنوز بهش شیر میدم . البته زیاد نیست . چون از صبح تا عصر که سرکار هستم و شیرخشک میخوره . ولی عصرها تا صبح چند بار بهش شیر میدم . وااااای نه ترو خدا . اصلا فکر نمی کنم باردار باشم . بخدا خودمو میکشم اگه اینطوری باشه
دکتر عمومی تو ساختمون محل کارم رفتم . میگه برو سونو رحم و تخمدان بده و تست بارداری هم بده . کلی زعفرون و... خوردم ولی هیچ فایده ای نداشت . نمیدونم شاید بدنم ضعیف شده شاید هم چون تازه پریود شدم طول میکشه منظم بشه .
2740