2733
2739

دوستان یه سوال فووورییی

من اورژانسی خورده بودم هفته پیش دقیقا ، بعد هنوز پریود نشدم ک دیروز تو رابطه کان.دوم خراب شد ... 

الان باید چیکار کنم باز اورژانسی بخورم؟ فایده داره ؟ چون هنوز پریود نشدم ...

روزچندم سیکلی؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم این مشکل برام پیش اومده نمیدونم چی سرم بیاد🤣

قرص اورژانسی خوردم بعد فرداش هم رابطه داشتم دیگ گفتم اون قرص اورژانسی کارشو میکنه دیگ ،اونو زودتر خوردم .

الان ی هفته گذشته گاهی حس پریود دارم ولی چیزی نمیاد .

قبلنا بعد۵ روز اینا پزیودمیشدم .

الان نمیدونم بخاطراسترسه یاشایدم حامله شدم😑

2738
پس چیکار کنم 😭🤦🏻‍♀️

برات دعا میکنم 😟

آخه خودم خاطره خوبی ندارم با اورژانس باردار شدم ولی... 

کاربری قبلیم (🍀فاطی19🍀) چرا نمیتونم بازیابیش کنم🤔😒😕🙄😟 
منم این مشکل برام پیش اومده نمیدونم چی سرم بیاد🤣 قرص اورژانسی خوردم بعد فرداش هم رابطه داشتم دیگ گ ...

یه روز بعدش فک کنم احتمال بارداری خیلی کم باشه ، ولی من یه هفته بعدش این اتفاق برام افتاد 🤦🏻‍♀️😂

یه روز بعدش فک کنم احتمال بارداری خیلی کم باشه ، ولی من یه هفته بعدش این اتفاق برام افتاد 🤦🏻‍♀️😂

ی هفته ک خیلی زیاده .

ولی خب اون قرص باید ترو پریود کنه دیگ ، قبل تینکه باردارشی کل محتویات داخل رحمو بریزه بیرون🤣

۱۹ الان، اورژانسی خوردم باید ۱۱ ام پریود بشم 

خب چون قبلش اورژانسی خوردی ، تخمک گذاری رو عقب میندازه که بارداری رخ نده، یعنی ممکنه الان تو تخمک گذاری باشی و این دفعه باردار بشی، ولی از طرفی هم بگم اورژانسی بخور خیلی بده ، تو یک ماه دوبار،بذو شربت زعفرون غلیظ بخور ، چای دارچین ، آویشن ،دمنوش پونه ، جعفری و....

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706