2733
2734
سلام پسرکوچولوم شیر خودمو میخوره ولی من بیردن که میرم بدم میاد سینه بدم همیشه شیر خودمو میدوشم براش تو شیشه میریزم بیرون بهش میدم ولی اینجوری سختمه شکر خدا هم شیشه میگیره هم سینه حالا میخام شیر خشک مناسب براش بگیرم برااینجور مواقعی که البته دو سه رو یبار و فقط همون یبار درروزی که شاید بیرون برم بهش بدم میخام بدونم چه شیر خشکی خوبه بهش بدم ببخشید طولانی شد فقط خواستم توضیح بدم که چرا میخام شیرخشک بدم بازم مرسی
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
اپتامیل خوبه بهش بده _ فقط هر وقت لازم شد درست کن بمونه خراب میشه یه قوطیش هم فقط یکماه قابل استفادست اگه موند چیزی بریز دور
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه نارسیس میدونم هیچی شیر مادر نمیشه گفتم که شاید اصلا یوقت یه هفته م بیرون نرم بهش شیر خشک نمیدم ولی چون ماشین نداریم واقعا بیرون شیر دادنش سخته برام
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
سمن جون اصلا سختت نباشه خانومی. اصلا . یک پیش بندهایی هست مخصوص شیر دادن اگه خیلی مشکله از اونا با خودت ببر ببند شیر بده مردم ما باید عادت کنن مادری که نی نی داره باید شیر بده هیچ سختت نباشه
2738