2733
2734
سلام به همه مادران عزیز
امروز ،جمعه، 40 هفته و 3 روز هستم از تاریخ پری. دیروز سونو بیوفیزیکال بودم و نمره 8 از 8 گرفت بچه ام. دکترم بهم تا 2شنبه که 40 هفته و 6 روز میشه وقت داده برای زایمان طبیعی.
اما متاسفانه درد خاصی ندارم. دیروز معاینه لگن هم شدم. گفت لگنت خیلی جالب نیست اما نه اون قدر که بگم بدو بریم سزارین. شاید در طول زایمان خوب جواب بده. اما بچه هنوز وارد لگن نشده. دهانه رحم هم هنوز باز نشده.
خودم به دکتر گفتم می تونم روغن کرچک بخورم؟ گفت بخور. گفتم کی؟ گفت هر وقت خواستی.
الان من 1شیشه از این طعم دارها خریدم. به نظرتون کی بخورمش؟

راستی پریشب نزدیکی رو هم داشتم. اما اونم تغییری ایجاد نکرده گویا.
فقط دیروز عصر بعد از معاینه یه خط صورتی کم رنگ تو لباس زیرم دیدم. در حد پاره شدن 1مویرگ شاید باشه. ترشحاتم هم اصلا زیاد نشده:(

پیاده روی هم روزی 2ساعت انجام می دم. 2بار استخر رفتم و کلی بپر بپر کردم.
گل گاو زبون هم دوشبی هست که 1 لیوان تقریبا غلیظ خوردم.
واقعا نمیدونم دیگه چه کار باید بکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب چه اصراریه حتما طبیعی زایمان کنی وقتی علامتی نداری فکراتو بکن اگه من بودم ریسک نمیکردم خدای نکرده نینی چیزیش نشه این همه زحمت کشیدی
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
2740
منم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم ولی دکترم گفت دهانه رحم باز نشده باید سزارین بشی . ولی صبح که نوبت داشتم واسه سزارین دردم گرفت وطبیعی زایمان کردم. ولی دختر خالم که رفته بود واسه طبیعی ودرد هم داشت فشارش رفت بالا و سزارینش کردن
اگه خدا بخواد طبیعی میشی اگر هم خدا نخواد همون سزارین میشی
دخترم همه زندگی من
عزیزم همون خطه صورتی علامتات داره شروع میشه یه خورده صبور باش.روغن کرچک برای اینه که موقع زایمان دستگاه گوارشت تمیز باشه،به توصیه ی پزشکت گوش کن انشاالله زایمانه طبیعی وراحتی داشته باشی آرامش داشته باش.منم همین حدودا طول کشید بارداریم اما بالاخره تموم میشه.مواظب خودت باش.
نیساجون خوشبحالت به اینجارسیدی ماهاروهم دعاکنی موقع زایمانت استرس نداشته باش هرموقع خواست خداباشه نینی دنیامیادانشالله.بهسلامتی ودرپناه حق باشی
والله خیر حافظاوهوارحم الراحمین ....خداروشکرت که منو لایق مادرشدن کردی.....خودت مواظب کنجدمن باش.....الحمدلله
یعنی میگید کرچک نخورم:(
اگه تا 2 شنبه نیاد باید سز بشم. حیفه آخه. نه ماه ورزش و کلاس و آمادگی روحی و . . . برای طبیعی آخرش سز بشم.
هیچ اطلاعاتی هم در مورد سز ندارم. متاسفانه تو اکثر کلاس ها مطالب مربوط به سز رو خوب گوش نکردم.
2706